היום, 21/06, זהו היום הכי ארוך בשנה מבחינת שעות האור. השמש שולחת את קרניה ומאירה לנו זמן גדול יותר. יום זה  הוכרז על ידי ממשלת הודו ובהסכמה מלאה בהצבעה בא״ום כ"יום היוגה הבינלאומי", בכל רחבי הארץ מורים רבים פותחים את הסטודיו שלהם למתרגלים ומזמינים את כולם ללא עלות לבוא ולהתנסות.

ביום זה מקובל לתרגל 108 ברכות שמש, לברך את היקום, הבריאה, הטבע והאנשים למען חיים יותר שלמים וטובים.

החזרה על התנועתיות בסנכרון של הנשימה ובדגש על נוכחות והתבוננות פנימה יוצרת עוצמה, שחרור ממחשבות ותשומת לב לתחושות המשתנות. התרגול שחוזר על עצמו מאפשר לנו לפגוש את עצמינו ומעורר מגוון תחושות, ובכלל,  זוהי הזדמנות נהדרת ליצור חיבור עם מה שקורה פנימה.

כמו בחיים המזרון הופך מעין 'סימולאטור' לחוויות שאנו חווים בחיים, במיוחד בתרגול כזה שמדמה אותנו למצב בו אנו חיים ׳על אוטומט׳ מתוך הרגלים, תבניות, הגדרות שיוצרים גדרות וקשה לנו לראות מעבר וזוהי הזדמנות מופלאה לבחור אחרת, לצאת מהמסגרת ומהנורמות, מהחברה והסביבה שמחליטה בשבילנו מה נכון ומה לא נכון ולבחור בשבילינו, לכל אחד יש את הדרך שאותה הוא צריך לעשות בעצמו, להתנסות ולבחור, הכל פתוח והכל מתאפשר, הבריאה מדויקת ואם נפתח את העיניים ונקשיב לצלילי הבריאה נבחין בקסם. היוגה מאפשרת את החיבור הזה לחיים.
 

בהזדמנות זו אני מזמינה כל אחד ואחת באהבה ובחיבוק לתרגול בחצר ביתי רחוב הרימון 254 מושב בית עזרא בשעה 18.30.  

מברכת כל אחד ואחת באור שמחה ואהבה. 

נמסטה 

ליזה.
כתובת האתר שלי: lizayoga.co.il

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]