אם השכנה שומעת אזעקה ועדיין לא יצאנו מהבית לחדר המדרגות (לא לכולם יש ממ״ד) היא דופקת לנו על הדלת בהיסטריה, שחס וחלילה לא נרדמנו או לא שמענו את האזעקה. שכנה אחרת מכינה כדורי שוקולד ומחלקת לכל השכנים בזמן שמחכים לשמוע את הבומים. וכולם ביחד מגיבים לפיצוצים- כמה שזה מפחיד זה זה גם קצת נחמד, באופן חולני.

בעלי עסקים מבולבלים. הם רוצים לפתוח כי תמיד יהיו את ה״אמיצים״ האלה שרוצים להרגיש חיי שגרה. לשתות את הקפה שלהם, לשבת בערב על בירה אחרי העבודה. אבל העובדים שלהם מפוחדים, הם לא רוצים לקחת אחריות על מצב שחלילה יקרה משהו ללקוחות שלהם. זה קיץ, העונה החמה, ה- ״מאני טיים״ ואין כל כך מה לעשות. אנשים יושבים בבתים מול מסכי הטלוויזיה. מנסים לגלות עוד אינפורמציה, להבין לאן זה הולך. 
 
אין ספור סטטוסים וח׳ברה שהתארגנו יחדיו והתחילו לאסוף חבילות של מזון, סיגריות, אוכל וכמו בשיר הידוע- ״תחתונים וגופיות״ כדי להעביר הלאה אל חיילי כיפת ברזל ושאר החיילים שמוצבים בדרום הארץ והוזעקו ללחימה. נתינה תמיכה ואהבה אינסופית. מרגש.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]