זקן סיני אמר על השנה שעברה:

"בני אדם מאבדים את בריאותם כדי לצבור כסף ואז הם מבזבזים את כספם בניסיון להציל את בריאותם. בשל מחשבותיהם על העתיד הם שוכחים את ההווה וכך אינם חיים לא למען העתיד ולא למען ההווה, ובה בשעה בה הם חיים כאילו לעולם לא ימותו, הם מתים כאילו מעולם לא חיו."

כן, בטיפשותנו הגדרנו לעצמנו מטרות ויעדים, פינטזנו והקרבנו למען הישגים רגעיים ולמען הישגים רחוקים ולפעמים אבדנו את עצמנו בדרך...

בדרך למטרות שהצבנו לעצמנו, היינו מלאי כעסים, מפחי נפש, אכזבות ותקוות, עולים ויורדים, קמים ונופלים, מנסים לרצות את עצמנו ואת האחרים.

וזה לא היה פשוט לרצות את עצמנו ועוד יותר לא פשוט לרצות את האחרים, זהו מרדף אין סופי שאין לו התחלה וגם לא סוף. מקסימום הפסקות רגעיות.

איך תהיה השנה החדשה שלנו?

לכבוד השנה החדשה הגדרתי לעצמי את המטרה שלי - לחייך אל העולם ושהעולם יחייך אלי. אני ממליץ לכם גם...

איך עושים את זה? מתחילים בחיוך האישי שלנו לעצמנו ולעולם - אסור לתת לעצמנו הנחות ותירוצים למה לא לחייך, אלא תמיד לכוון לשאלה - למה כן. ולמצוא את אותה הסיבה.

תאמינו לי זו לא בעיה. ישנן סיבות בשפע לחייך. כמו שישנן סיבות בשפע לכעוס, אבל זכות הבחירה -אם לקום זעוף או להיפך, נתונה לנו – כל השאר הם רק הסברים ותירוצים, טובים ככל שיהיו...אבל עדיין רק תירוצים.

יש כאלו, תתפלאו...שנהנים לכעוס...זה כנראה ב  DNA שלהם. אם זאת הבחירה שלהם... שיהיה להם לבריאות (למרות שזה לא בדיוק המתכון הבדוק לבריאות, להפך), למה שנתערב להם....תבלו לכם.

יש כאלו שפשוט שכחו לחייך, או שהסביבה שלהם יצרה אנרגיות שליליות שאופפות אותם...אבל זו לא גזרה משמיים, הם פשוט צריכים להפעיל את השריר שנהיה חלוד עם השנים ותוך זמן ממש קצר, הוא יהפוך לשריר הכי יפה והכי חיוני בגוף!

לשריר הזה יש כל כך הרבה עוצמות, שהוא פשוט מבריח מהסביבה את כל הרעות חולות.

אם נדע לחייך בבוקר אל העולם...חיוך אמיתי, לא מזויף, חיוך טהור -  באופן טבעי העולם יחייך אלנו בחזרה! וגם להפך.

אז מה היא המשימה שלנו לשנה החדשה?

שהעולם יחייך אלינו?

אם החלטנו שכן...בואו נאמץ אותו אלינו - מיד על הבוקר ולפני הכניסה לשלוות השינה נכרבל בחיוך. 

נגדיר את החיוך הפנימי והחיצוני כמטרה וכל שאר החלמות יהפכו לשוליים, או שהם פשוט יתגשמו מאליהם.

לכבוד השנה החדשה אנחנו נצטרך לנקות את עצמנו מכל הכעסים, הטינה, הנקמה ושאר הרגשות האפלים כדי שנוכל לפנות את עצמנו לדברים שחשובים באמת.

נתרחק, נרחיק, או נתעלם מכל מה שמביא עימו אנרגיות לא טובות ונאפוף את עצמנו באנרגיות מצוינות.

נחליף את המשקפים האפלוליות ונביט על העולם בעיניים נקיות, זכות, טהורות, מחייכות!

תמיד נזכור שהעולם הוא בסה"כ הבבואה של הרגשות שלנו, הוא הראי הפנימי שניבט מתוכנו.

לא, לא צריך להחליף את המראה – רק לנקות את המשקפיים.

ואז תהיה לנו שנה טובה? תהיה לנו שנה נפלאה! אם רק נראה אותה בעיננו ככזאת...

אני מאחל לכם ולי שיהיו לנו את תעצומות הנפש להוציא מתוך עצמנו את כל הטוב.

אני מאחל לכם ולי שנגזור על עצמנו מחשבות טובות.

שנחליט לקום לכל בוקר חדש עם חיוך נסוך.

שבלילה  נחליט להתכרבל בחיוך של סיפוק.

שתמיד נזכור שאנחנו נמצאים במקום בו נמצאות המחשבות שלנו.... מכאן שחובה עלנו לדאוג השנה שהמחשבות שלנו ימצאו במקום בו אנחנו רוצים להיות.

שנה טובה -

שלכם באהבה - אייל

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]