צילום: אורי קריספין

אךךך לסרי לסרי לסרי.. תראה מה גרמת לי לעשות.. להיכנס לפייס ולהעלות פוסט! זה ממש לא בסדר מה שאתה עושה! קורים פה בעיר כל כך הרבה דברים וזה רק באשמתך! תראה מה גרמת:

- יש מתיחות בדרום (איך אתה שותק?)
- אם כבר, אז יש מתיחות גם בצפון (ועדיין לא אכפת לך!)
- דווקא שתכננתי חופש, התחילו סופות, אז דחיתי, הגיעו ימים "יפים" אז 
קבעתי שוב חופש וראה מה - שוב היו סופות אז שוב דחיתי.. (טפל כבר בגשמים האלה!)
- השכנה שלי מסכנה יש לה נזילות מהקירות בגלל הגשמים (זה לא בסדר שאתה לא שולח מישהו שיטפל לה בזה)
- הדודה של השכנה שלי עלתה לאוטובוס ולא היה לה מקום לשבת 
(העיקר אתה נוסע על רכב חדש, בושה!) 
- הגיסה של הדודה של השכנה שלי עשתה קניות בסופר ועמדה בתור 
שעה וחצי (לא, זה לא בסדר שאתה לא דואג לספסלים לישיבה בזמן 
המתנה בקופות) *עליתי על רעיון 

יש עוד מלא תלונות כאלה מר לסרי, דפדף קצת בפייס בזמנך הפנוי, אתה תמצא לא מעט כאלה ואף חמורות יותר.  בקיצור.. נמאס לנו ממך כראש העיר!! לא אכפת לנו כתושבים מכל ה"שטויות" שעשית בעיר במהלך כהונתך.

לא אכפת לנו שפתחת לנו בית חולים באשדוד אחרי שנים של מאבקים והבטחות לא ממומשות, הרי היה לנו טוב לפני כן לנסוע עד לאשקלון ו/או רחובות.
לא מעניין אותנו שחתמת על הסכם הגג שיוביל לבניית 30 אלף דירות חדשות באשדוד כדי שניתן יהיה להשיג דירות במחיר של פחות ממיליון שקלים, הרי טוב לכולנו לשלם יותר ולגור בשכירויות שלוקחות למרבית התושבים חצי (ולחלקם אף הרבה יותר) מהשכר החודשי שלהם. מקסימום, הם יחזרו לגור עם ההורים ביחד עם המשפחות שהקימו, זה לא כזה נורא. 

את מי מעניין ההישגים בחינוך שהגענו אליהם? מי צריך את "פרס החינוך הארצי" שזכינו לו? היה לנו טוב לפני כן כשאשדוד הייתה עיר פריפריה ידועה ומוכרת בכותרות רק בזכות פשע ועוני (הרי אני לא אשדודית במקור, זוכר?, אני שמעתי על העיר וקראתי עליה בכותרות רק דברי "הלל" לפני שנכנסת לכהונתך, עד היום בני עיר הולדתי מזכירים לי זאת ומרבים להגיב לחדשות מאז כניסתך לתפקיד ב "השתנתה לטובה אשדוד".. לא מתאים מר לסרי, פשוט לא מתאים!!
והפרוייקט "REWAY" הזה.. פה בכלל הגזמת!! מה חשבת לעצמך? שזה בית שמשפצים?? בבית שמשפצים ורוצים להחליף הכל, מרימים את הכל וחיים באבק, חול ובלאגן אחד גדול ובסוף מתענגים על התוצאה, חיים טוב ובאושר, אבל להחליף תשתיות ישנות בחדשות של עיר, להוסיף כניסות ויציאות נוספות לעיר, לפתח את הכבישים, לשפץ את העיר ולהפוך אותה ליפה ונגישה (וירוקה!!!) יותר, אפשר לעשות זאת בלילה אחד, בלי רעש, בלי פקקים ובלי בלאגן!! ואת זה לא עשית מר לסרי!! ואגב, זה לא מעניין שעשית את זה על חשבון מענק של 500,000 ש"ח מהממשלה, לא מעניין שאף ראש עיר אחר לא הצליח להשיג את המענק הזה ואתה כן, אתה "הפכת" לנו את העיר!! פשוט בושה.

ותגיד לי, מה הסיפור הזה של בתי מלון חדשים וטיילת חדשה באשדוד? למה צריך תיירות בעיר בכלל?? בעלי העסקים מתפרנסים יפה מאוד מתושבי אשדוד, הם לא צריכים פה תיירות!
והקטע הזה עם מכללה שעתידה לקום פה באשדוד. זה מיותר!! מי שרוצה לימודים גבוהים שיתאמץ ויצא מחוץ לאשדוד, בלי פינוקים!
ובנוסף לכל זה אתה רוצה גם הייטק ל-5000 אשדודים.. נו באמת.. חסרות כאן משרות לאנשים? למה להעלות את רמת העיר אם אפשר להישאר בתחתית?? 
ועוד עכשיו בשיא חוצפתך החלטת להשיג 4.5 מיליון ש"ח ממשרד התיירות כדי להשקיע בפיתוח ושימור מצודת אשדוד-ים.. באמת עברת כל גבול מר לסרי!
בקיצור לסרי, עוד מעט בחירות.. אני כולי תקווה שאנשים לא עד כדי כך עיוורים והם לא יצביעו לך, אחרת אנחנו נמצא את עצמנו בתנופה, נהפוך לעיר מטרופולין יפהפייה ומשגשגת בעלת הישגים גבוהים בחינוך, עם תיירות גבוהה, עם הכי פחות אבטלה, והכי מפחיד, עם ראש עיר שלא עוצר לרגע כדי לקדם את העיר שלו עוד ועוד!

ושחלילה התומכים שלך לא ישתפו את הפוסט הזה"
לפוסט המקורי לחצו כאן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]