אפיק רום

"אנשים אדישים למתרחש סביבם עד שזה פוגע בכיסם כוסם וכעסם אבל יש לי חדשות בשבילם, ההשתלטות של החרדים על העיר כבר מזמן קרתה והיא כבר מזמן פוגעת בכיסם ובכוסם וזה רק עניין של זמן, גם בכעסם, שיגלו שהבתים שלהם לא שווים יותר ממיליון שקלים כי מי רוצה לקנות בית בבית שמש ב'?

הסיבה היחידה שאנשים עוד קונים בתים בעיר הזו היא קו חוף המשגע שלה אבל תודות ללסרי גם היא לא תהיה רלוונטית בקרוב, כשהוא נוגס בכל פעם בחלק אחר שלה.

לפני מספר שנים, כאשר היינו נוסעים לאורך כביש החוף של העיר אשדוד (שדרות משה דיין) ולאורך הטיילת (מרטין בובר) היינו יכולים לשזוף את העיניים ולצלול לתוך הכחול הגדול עכשיו שנוסעים לאורך הכביש הזה, בקושי כבר רואים את הים. פה מלון שם אולם אירועים שחוסמים את הנוף המשגע. וזו רק ההתחלה. פשע לפגוע כך בחלקת האלוהים הכחולה שלנו.

הקטע המשעשע בכל הסיפור שלסרי מקדם ללא הפסק הקמת מלונות לאורך קו החוף אבל מי ירצה לבלות סוף שבוע בעיר אשדוד כשהכול סגור ואין אפילו קניון אחד פתוח לרפואה שאפשר להסתובב בו? או מסעדה לשתות ולאכול בה בכייף? אולי לסרי חושב שהאטרקציה של התיירים צריכה להיות בילוי בפארק אשדוד ים יחד עם המוני החרדים שמזמן הפכו אותו לשלהם.

העצוב הוא שתושבי אשדוד בכלל לא מכירים את חברי מועצת העיר שלהם אלה שאמורים לשרת ולייצג אותם. האנשים האלה מרוויחים עשרות אלפי שקלים בחודש ומה הם בדיוק עושים?

חברי מועצה כמו גיטרמן וגרשוב שאמורים לייצג את האוכלוסיה הרוסית החילונית הצביעו בעד ההחלטה לאשר באופן גורף תוספות בנייה לכל רובע ז, הלן גלבר בכלל לא הגיעה להצבעה ורק שמעון כצנלסון ועו"ד נעים שומר התנגדו בהצבעה למהלך.

לכל המועמדים לראשות העיר יש לי רק דבר אחד להגיד לכם אתם רוצים את המפתח לבית שלי אז תתחילו לעבוד בשבילו כי אין לי שום כוונה למסור אותו בקלות לאף אחד מכם! "

אני שמח שקרה המקרה הזה והעיר הזאת התעוררה !

אולי זה יעורר גם את המדינה !

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]