דמיינו דרך. דרך שנסללה במדוייק בשבילכם. תפורה למידותיכם. ואתם היחידים שצועדים עליה - כי מה שביקשתם אתם, אף אחד אחר לא ביקש.

ומדוע? כי אף אחד הוא לא אתם. אתם, הוא אחד מיוחד במינו, צלם מצלמה של הבריאה. יש לכם את הגוף שהוא רק שלכם, את העיניים שהן רק שלכם, פנים שהן ייחודיות רק לכם. נפש, שהיא רק הנפש שלכם אשר חיה את החיים שלכם - שאף אחד לא חי חיים בדיוק כמו שלכם.

החיים שלכם, מיוחדים. וחיים מיוחדים צריכים גם דרך מיוחדת.

הדרך הזו התחילה בשנת 2018. היא התחילה יש מאין. כך פתאום, באמצע המרחבים הפתוחים נפתחה לה דרך. כך פתאום, באמצע המאה ה-21 נפתחה לה דרך חדשה שנוצרה כי אתם ביקשתיה.

הדרך מייצגת את הכוונה שלכם וסופה של הדרך מייצגת את הבקשות שלכם, לשנה החדשה. הבקשות אשר תתחלנה בשנה החדשה ואנחנו לא יודעים היכן הן תסתיימנה.

צילום: pexels

כל אחד ואחת שמבקשים, אוזן הבריאה כרויה אליהם. לא אתם הם אלו הכורים אוזן אל הבריאה - זו היא אשר כורה אוזנה אליכם. מתגייסת היא אליכם כל כולה, כמו אם המתגייסת לעזרת ילדיה ולא תנוח עד אשר תנוח דעתה כי סיפקה את כל מחסורם ככל יכולתה.

כמו ילדים, שבסופו של דבר גם כן לומדים ללכת לבדם, כך גם אנחנו הולכים בדרכנו שלנו. דרך אותה אנחנו בראנו - כי אותה ביקשנו. כמו האומרים: הובילי אותי אל מטרתי. אל שאיפתי בשנה זו. והיא - מצייתת.

מתחילים ללכת. לא מביטים לאחור- מה שהיה היה.

יצירה חדשה, או יותר מדוייק, מטרה חדשה אליה אתם פוסעים - מגיעה מהמילה 'היווצרות' שהיא מילה המייצגת פעולה כלשהיא. הפעולה הזו מגשימה בסופו של דבר את אשר אתם ביקשתם.

הצעדה הזו בדרך תוביל אתכם למחוז חפצכם. בדרך לשם, אתם תפגשו את אותם הדברים שנועדתם לפגוש כאשר אתם מבקשים דבר מה ספציפי. כמו כשצועדים בדרך לחופה פוגשים בדרך דייטים שביניהם נמצא המיועד או המיועדת. כמו שבדרך להשכלה גבוהה פוגשים אינספור מבחנים, מטלות ושיעורים. כמו שבדרך לבית חלומותיכם פוגשים בנקאים, חסכונות ומשכנתאות.

ביקשתם יצירה - קיבלתם את הדרך אליה. יצאתם לדרך. אולי הדרך תהיה ארוכה מכפי שחשבתם או קצרה מכפי שחשבתם, אין לדעת.

מה שחשוב הוא שתזכרו בכל רגע נתון שאתם צועדים עליה. וגם אם תתעייפו, אתם יכולים לנוח על אם הדרך. או לחשוב האם המטרה שלקראתה אתם הולכים עדיין רצויה עבורכם.

אתם יכולים גם להגיע לצומת. ובצומת, בכל צומת, תהיה עבורכם בחירה: האם אתם עדיין בוחרים באותה המטרה? אולי יש לנסחה מחדש? לדייק אותה? כמו שאם צועדים לגלידריה אפשר בדרך לחשוב האם אני רוצה גלידת תות או וניל?

או כמו שאם אני הולכת לקראת טיול מעבר לים אני יכולה להחליט אם אני רוצה לנסוע לרומא או בכלל כוונתי היא לטוס לפיליפינים? הרי זה בכלל לא אותו סגנון של טיול. האם אני הולכת לקראת שינוי מקצועי, איזה מין שינוי אני רוצה? לאיזה כיוון אני רוצה שהשינוי הזה ייקח? אל תשאירו את זה פתוח לארבע רוחות שמיים - תגדירו.

קרוב לוודאי שכן תמצאו את עצמכם מדייקים בקשות, משנים, מתנסחים מחדש. למעשה, יוצרים כוונה מחודשת. הדרך תתאים את עצמה מחדש אליכם ואל הכוונה העדכנית ביותר שלכם. אתם רק תדאגו לדעת מה אתם הכי הכי רוצים, במובן הכי מדוייק שלו. כל השאר - זה בידיה של הבריאה. אתם בידיים טובות.

אה, ועוד כמה מילים חשובות.

למוח שלנו נטייה "להתקבעות". כלומר כשאנחנו אומרים לעצמנו שאנו רוצים משהו, רוב הפעמים יש לנו כבר איזשהו מושג על איך זה הולך להיראות. האומנם? האם אתם יכולים לחשוב על האפשרות שיש עוד כמה וכמה תרחישים שבקשתכם יכולה להתממש באופן שלא עולה דעתכם כלל?

אתם זוכרים, מדובר כאן על האלוהות, אשר יכולה ליצור אינסוף תרחישים לבקשות שלכם. לכן, היו פתוחים. היו פתוחים לכל מה שמגיע. ברגע ש"שיגרתם/ן" את הבקשה/ההתכווננות - אל תהיו מקובעים על איך זה עשוי להראות. תבקשו ותסמכו על הטוב שזה יביא איתו. תשאירו את מה שאתם יודעים וחושבים מחוץ לדלת. בקשו כאן, בלב, כל אחד ואחת מכם. בקשו לעצמכם את האפשרות להיפתח לדברים חדשים, כאלו שכלל לא ידעתם שהם אפשריים.

אם הולכים - מגיעים למקומות נפלאים!

יפעת סנטו היא מתקשרת ומנטור רוחני.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]