אל תקנאו בבחורות הבלונדיניות האלה שמצטלמות בביקיני קטנטן באיים אבודים כלשהם. הם מעלות את התמונות הללו לאינסטגרם כדי לצעוק: "אני רווקה, חתיכה, נופשת" אבל בתכלס הן היו רוצות לכתוב: "אני נראית כל כך טוב אבל אין לי אהבה". 

אל תעריצו אנשים שמעלים סטטוסים משעשעים לרשתות החברתיות וגורפים אלפי לייקים ומאות תגובות, הם טיפחו לעצמם דמות רשת ועם הזמן הם הפכו למכורים לאהדה טכנולוגית. אם לא תהיה להם סחורה לספק הם ירגישו מתוסכלים. אם סטטוס שהם מעלים לא יקבל אהדה מהירה, למרות שהם חשבו 27 פעמים אם לפרסם את זה, איך, כמה ולמה- הם ימחקו את הפוסט בחוסר בטחון משווע. 
pexels
אל תתבאסו שאנשים הולכים להופעות ומצלמים מתוכן סרטונים של השיר שאתם הכי אוהבים, במקום ליהנות מההופעה עצמה הם מתעסקים בסמארטפונים שלהם.

אל תרגישי פחות יפה כי הבחורה ההיא כל היום בחדר כושר ומתוקתקת למשעי, רגע לפני שהיא הולכת לישון ומורידה מעליה את כל האיפור והפוזה היא כבר חושבת מה היא תלבש מחר ומאיזו זווית היא תצטלם 200 פעם עד שתצא תמונה שהיא מוכנה להתפשר עליה.
pexels
אל תקנאו במי שמבלה ביום אחד במסעדות גורמה, מרשה לעצמו לנשנש פיתה שווארמה באמצע וכל זה אחרי ארוחת בוקר מפנקת ומוגזמת עם כל חלום אפשרי ליד הביצה אבל כותב "ממחר דיאטה"- הוא אוכל על כל ביס אינסוף ייסורי מצפון.
pexels
אל תחשבו שמה שרואים ברשתות החברתיות זה מה שקורה בחיים האמיתיים. בחיים האמיתיים יש חששות ופחדים וכאב, יש לב שבור שמקבל חיוך עם בגדים מחמיאים ברשתות החברתיות, כאילו אי אפשר לראות בעיניים שהן ריקות. ברשתות החברתיות יש התאמצות בלתי פוסקת להראות שהכל טוב ואפילו טוב מטוב. אין רע, אין תסכול, אין אמת- רק פאן פאן פאן ותמונה של חתול.