צילום: פייסבוק גבי כנפו

גבי כנפו, מספר 2 ברשימתו של ראש העיר למועצה, תוקף ומאשים את גלבר ופעיליה בחציית קווים אדומים במירוץ לראשות העיר ומועצת העיר.

כנפו פותח את הפוסט שלו בפייסבוק בהצהרה שאינה משתמעת לשתי פנים: "גלבר לא תהיה בקואליציה הבאה".

בהמשך מרכך במעט כנפו את הדברים, ומציין כי "ככל שהדבר תלוי בי, כמרכז המשא ומתן הקואליציוני לאחר הבחירות, אני אמליץ לראש העיר לסרי להקים קואליציה ללא הלן גלבר". 

בהמשך הפוסט, שעוסק בהרכבת הקואליציה אחרי ה-30.10.18, כותב כנפו: 

"באחרונה מתפרסמות עוד ועוד עובדות המוכיחות כי הלן, לכאורה, מעלה באמון הציבורי שניתן לה ופעלה שלא למען האינטרס הציבורי אלא עבור בעלי אינטרסים זרים. כל אלו מוכיחים כי הלן ואנשיה שכחו שביום שאחרי כולנו צריכים לשבת ביחד ולנהל כאן עיר יפה וגדולה.

מי שלא מסוגלת לנהל וויכוח מכובד ללא שנאה והסתה, ומי שמתגלה כשותפה של בעלי אינטרסים זרים, לא יכולה להיות שותפה בניהול האחראי הנדרש לעיר הזאת. יותר מכך, מוזר ועצוב לנו, שאדם בעל עבר כל כך מפואר, כמו מר צילקר ראש העיר לשעבר, מתחבר לדמות בעייתית כל כך כמו הלן גלבר.

המלצתי החד משמעית לראש העיר היא להשאירה מחוץ לקואליציה".

וכיצד מגיבה הלן גלבר לדברים?

"אתה איש מגוכח" אומרת גלבר בתגובתה לדבריו של כנפו. עוד כותבת גלבר בתגובה שהועברה ממטה הבחירות שלה: "משהו לא טוב עובר על גבי כנפו. מסתבר שלסרי מפחד מהציבור האשדודי ושולח את כנפו לחזית במקומו. כנפו התעורר הבוקר והחליט לקחת צעד אחד קדימה ולהיות המנהיג הבלתי מוכתר של העיר. מר כנפו, אתה איש מגוחך שימיו בפוליטיקה המקומית ספורים. אתה הרי מכיר את הסקרים. לא?"