מי אנחנו הלביאות ולמה אנו כאן?

אנחנו פעילות חברתיות, נשות אקדמיה, נשות עסקים, עקרות בית, יזמיות הייטק, סטודנטיות, אימהות, חד-הוריות, משפטניות, שכירות ועצמאיות שהתחברנו ללא היכרות קודמת - המשותף לכולנו הוא שהחלטתנו לצאת מהבית אל הג'ונגל הפוליטי כדי להביא לשינוי, לשמור על אשדוד ולהעניק לבניה ובנותיה עיר שיהיה טוב יותר לחיות בה, עיר שנהיה גאים בה.

קרא עוד

מה אנחנו מבטיחות?

אנחנו יכולות להבטיח לכל תושב ותושבת העיר - שנלחם על הבית, שנשמור על אשדוד צביונה וילדיה כמו לביאות למען גוריה. שברגעי קבלת ההחלטות במועצת העיר - הלביאות יהיו שם עם לב נקי, נטולות אינטרסים ומשוחררות מכל לחצים פוליטיים ואישיים וממוקדות מטרה – טובת העיר!

קרא עוד

מה עשינו עד היום ביחד וכל אחת לחוד?

יש לנו רקורד עשיר של עשיה ציבורית/התנדבותית - הקמנו וייסדנו את : את תחום האקדמיה בתיכון - תכנית ייחודית לאשדוד המנגישה את האקדמיה לתלמידי התיכון ומצמצת החברתיים באמצעות מוביליות חברתית, תכנית שזכתה להכרה ופרסים רבים. את פורום המאה לקידום המצוינות באשדוד, את שדולת ההורים של אשדוד, את קהילת השוות של אשדוד והסביבה, את מרכז הצעירים כיוונים, את הבלוג הסביבתי הראשון בארץ בנושא אשדוד ואיכות הסביבה, מודלים לחיזוק הקשר בין העיר לתושביה, מחקרים על אשדוד שהתפרסמו בכנסים ובכתבי עת מדעיים ניהול גמ״ח בעיר פעילויות ומאבקים ציבוריים: קיימנו ערבים פתוחים לציבור לשם להנגשת המדע בסגנון TED גיוס עשרות אלפי דולרים לטובת צעירי העיר הן מהמגזר העסקי והן מהמגזר הציבורי, שמרנו על איכות הסביבה קידמנו את ביטול הפרדת הפסולת לשני זרמים (מהלך מול השר להגנת הסביבה) נאבקנו נגד הבנייה בדיונה, הובלנו את מאבק מתנ"ס דקל, הובלנו את מאבק פארק ט"ז, הובלנו מאבק להקמת ביה"ס אלטרנטיבי בעיר קידמנו פלטפורמות דיגיטליות ללימודי מתמטיקה לחט״ב את מיזם ״מתחת לבית״ לקהילות הרבעים. העלנו למודעות הציבור את נושא הספרייה המוזנחת ברובע ב, את מצבן של טיפות החלב ברובעים השונים. אנחנו נאבקות יום יום בממסד ובביורוקרטיה לקידום עסקים קטנים בעיר, לשילוב העולים בעיר ולהנגשת השירות לתושב. פורומים ונציגויות: ייצוג הסברתי של ישראל במשלחות של האיחוד האירופי. נציגות הציבור בוועדות העירייה בקדנציה הנוכחית כולל ועדת חינוך , מלגות ועוד. אנו פועלות שנים בכל הנהגות בתי הספר בהם ילדינו לומדים. מתנדבות באירועים שונים בעיר בארגונים כגון: מע"ס אשדוד, ויצו, ערבי התרמה לאגודה למלחמה בסרטן ועוד. מקדמות נערות וילדות בספורט תכניות ויוזמות ציבוריות: מודל להקמת מוסד אקדמי מחקרי בינלאומי יחד עם ח״כים, אנשי אקדמיה בכירים, אנשי רפואה, יועצים אסטרטגים -עד רמת הצבע של הקירות. המוסד לחקר בריאות וסביבה יזמן סביבו תעסוקה איכותית, הייטק, וסטודנטים – (יהיה בראש סדרי העדיפות שלנו כשנהיה בהנהלת העיר). תכניות במסגרת תחום התעסוקה, ההשכלה הגבוהה, החינוך, עולים תוך גיוס שיתופי פעולה מהעיר ומחוצה לה (לרבות כלל המגזרים). בתחום הפרטי: ההיטיקסטיות שבנינו הובילו פרויקטים בתחום הייטק, נשות העסקים הקימו מיזמים עסקיים מצליחים, רכשנו השכלה רחבה - מי מאיתנו לתואר שלישי (דוקטורט), מי כמהנדסות, משפטניות, אדריכליות ומי לתואר ראשון ושני כל זה תוך ניהול בית, ילדים, קריירה ולימודים של כל אחת מהלביאות וזאת עוד לפני שנבחרנו כחברות מועצת העיר....

קראו עוד

במה אנחנו מאמינות?

שכדי לשפר את החינוך, ליצר מקומות תעסוקה חדשים באשדוד, להרים את איכות החיים בעיר, לטפח את אפשרויות התרבות והבילוי ואת השרות לתושב, שכדי לאפשר לצעירים לגור באשדוד ולהתפתח בה , צריך לב גדול, עבודה קשה וחשיבה מחוץ לקופסא. הבנו שהפוליטיקאים המקומיים עסוקים יותר ויותר במלחמות אגו אישיות מאשר בעתידה של אשדוד, שחלק נכבד מחברי מועצת העיר הם שליחים של אינטרסים גדולים יותר בממשלה וכבולים באינטרסים פוליטיים וכלכליים גדולים ולכן אשדוד זקוקה למשהו חדש, שיהיה נטול לחצים פוליטיים וכלכליים, הבנו שאשדוד זקוקה למפץ נשי, שאשדוד זקוקה ללביאות.

קראו עוד

למה החלטנו שלא לקבל תרומות מאף אחד! ואף לא מימון מאף מפלגה

מי ממן אתכם שואלים שוב ושוב את הלביאות מהיום הראשון שהחלטנו לרוץ ומה שעצוב הוא שאת השאלה הזאת לא שואלים אף מפלגה המנוהלת ע"י הגברים, זו שאלה שמופנה רק ללביאות שוב ושוב . חבל שבשנת 2018 אנשים עדין לא מוכנים לקבל שנשים לא צריכות שיממנו אותם. אז שנהיה ברורות - לא רק שאין אף אחד שמממן אותנו, אלא שאנו המפלגה היחידה באשדוד שלא לקחה תרומה מאף אחד!! החלטנו עקרונית שלא לקבל תרומות - לא ממפלגות גדולות, לא מבעלי עסקים ואפילו לא מחברים! דחינו כל הצעה ופניות לסיוע במימון החלטנו באמצעות הלוואה בנקאית ופעילות צנועה למממן בעצמנו את המירוץ ואנו גאות בכך.

קראו עוד

למה אנו לא מביעות עמדה בשאלת ראשות העיר?

למרות השמועות שמנסים להפיץ, אנו לא מביעות עמדה בנושא זה - כי לא מוכנות להיות אחראיות על התחייבויות של אחרים, אלא על עצמנו בלבד! אנו מתמודדות למועצת העיר מתוך אמונה שדרך המועצה אפשר להביא לשינוי אמיתי. בבחירות מצביעים ב2 פתקים, אחד למועצת העיר ואחד לראשות העיר. אנו מבקשות את תמיכתכם בנו למועצה.

קראו עוד

יו"ר שרון מרק

חוקרת ומרצה, כתבה את הדוקטורט על אשדוד, יו"ר פורום ה100 למצוינות באשדוד, מייסדת שדולת ההורים באשדוד. לביאה

להצטרפות אלנו - כאןהצטרפו אלי

אינג' שירן צרפתי

מהנדסת תעשייה וניהול. מנהלת בבית חולים "אסותא אשדוד", תשמיע את קולם של צעירי אשדוד שרוצים להישאר בה.הצטרפו אלי

אינג' יוליה פלדשרוביץ' גוליגר

מהנדסת כימיה, מנהלת פרויקטים בפז בית זיקוק אשדוד ו...זמרת. לביאה. 

להצטרפות אלינו - כאן


הצטרפו אלי