צילום : ראובן קפוצ'ינסקי

ד"ר אלי לחמני, חבר מועצת העיר מהאופוזיציה, דוחה את הטענה שנרשמה בדוח מבקר המדינה, כאילו קיבל לכאורה כרטיס חינם למופע שהתקיים בעיר. 

"ביום 21 בינואר השנה שלחתי מכתב תגובה אל משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור בגין טיוטת דוח ביקורת בנושא עיריית אשדוד-חלוקת כרטיסי הזמנה למופעים ולאירועים ששלחו אליי ב-17 בינואר השנה וביקשתי ליידע אותם כי למיטב זכרוני לא קיבלתי כל כרטיס הזמנה או כרטיס כניסה למופע בתשלום ו/או השתמשתי בכרטיס שחולק חינם על ידי הרשות המקומית אשדוד ו/או על ידי גורם הקשור לרשות במסגרת תפקידי, כחבר מועצה", אומר לחמני לאשדוד נט.

לדברי לחמני, הוא יידע את משרד מבקר המדינה כי כחבר מועצה העושה עבודתו בהתנדבות מלאה הוא אף סירב לקבל כרטיס שהונפק על ידי הנהלת העיר המקנה החזר הוצאות כיבוד קלות לחברי המועצה, כ-37 שקלים לחודש.

"אני מקבל את הקביעה כי הדברים שהתגלו בדו"ח מבקר המדינה אינם ראויים וחמורים שבעתיים בדרך החלוקה הפסולה שנעשתה למקורבי השלטון הנוכחי, נבחרי הציבור ועובדי הרשות", אומר לחמני.

גם ראש העיר לשעבר וחבר המועצה צבי צילקר דחה את הטענה על כך שקיבל כרטיס חינם למופע שהתקיים בעיר. בפוסט בפייסבוק ציין צילקר כי בכוונתו להגיש תלונה במשטרה על מנת שיבדקו להיכן הלכו כל הכרטיסים שחולקו חינם במשך 3 שנים.