לחמני מסרב לקבל את תוצאות הבחירות ויגיש עתירה לבחירות חוזרותאלי לחמני, שהפתיע את כולם בתמיכה שקיבל מציבור הבוחרים, טוען שבידיו עדויות לזיוף בחירות. בעמוד הפייסבוק שלו הוא הודיע כי הוא מתכוון להגיש עתירה לביטול תוצאות הבחירות בעיר

אלי לחמני (צילום: יח"צ)

בסרטון שהעלה לחמני, הוא נשמע כעוס, זועף מאוד וויוצא בהאשמה חמורה מאוד: 
" יש תחושה שהבחירות האלו נגנבו, נתקלנו בתופעות איומות של זיופים שאנשים הגיעו לקלפי ואמרו שכבר הצביעו, אלו תופעות חמורות ביותר של זיוף בחירות, אני מודיע שלא אשתוק, התושבים מבקשים שאעשה הכול שהצדק יצא לאור, אעשה הכול כדי להוכיח שהבחירות נגנבו מכם התושבים. אני מבטיח לתושבי העיר שאמשיך במלחמה, בטוב וברע, בסוף האמת ואשדוד תנצח".

 לחמני מתכוון להגיש בקשות לצווי מניעה לגילוי כל המסמכים הקשורים לבחירות באשדוד על מנת להוכיח את שיטת הזיוף שהתקיימה, לטענתו.

"אני מבקש להודות מעל במה זו מעומק ליבי לתושבי אשדוד שמסייעים באיסוף העדויות ושולחים צילומים ותמונות בכדי שהצדק ייצא לאור - עזרתכם אינה מובנה מאליה", כתב לחמני בעמוד הפייסבוק שלו.

בנוסף מציין לחמני כי הוא מתכוון להגיש ביום ראשון בבוקר תלונה במשטרה על מתקפת סייבר, שלדבריו נערכה עליו יום לפני הבחירות.

לסרטון המאשים של לחמני - כנסו כאן

אלי לחמני לא מוותר, וטוען לזיופים בקלפיות. "בימים אלו אנו מכינים את העתירה לביטול הבחירות באשדוד, לאור הממצאים הקיימים ברשותי".

לדברי לחמני, כבר היום הוא מתכוון להגיש בקשות לצווי מניעה לגילוי כל המסמכים הקשורים לבחירות באשדוד על מנת להוכיח את שיטת הזיוף שהתקיימה, לטענתו.

"אני מבקש להודות מעל במה זו מעומק ליבי לתושבי אשדוד שמסייעים באיסוף העדויות ושולחים צילומים ותמונות בכדי שהצדק ייצא לאור - עזרתכם אינה מובנה מאליה", כתב לחמני בעמוד הפייסבוק שלו.

בנוסף מציין לחמני כי הוא מתכוון להגיש הבוקר תלונה במשטרה על מתקפת סייבר, שלדבריו נערכה עליו יום לפני הבחירות.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה