את העמותה הקימו משפחתו ובראשם עדנה אימו, וחברים של אביב במטרה להנציח את דרכו ברוח של נתינה לאחר כבוד הדדי, אהבת ארץ ישראל והזולת, יצירתיות ואומץ אזרחי.

לשם כך גייס אברז'ל את אדם שוקרון הבעלים של הזה ואת מירב בנישו דרך ארליך מפיקת אירועים ויחד הרימו את ערב ההתרמה. בשל סמיכות חג השבועות, הערב הופק על טהרת הלבן, הגבינות והיין. כשעל שולחן הוצב טנא ענק של פירות כיד המלך. 

עשרות אנשים הגיעו ותרמו לעמותה, ע״י קניית כרטיס בכניסה, כולם נהנו מהגבינות, הירקות והפירות הטריים ומהאווירה הטובה.

לערב נרתמו אנשים ועסקים נוספים: בוטיק הפיתה, מחלבות י.מורדכי, נוף שלטים, שרון אוחנה ממחלבות גד, דפוס אביטן, יוסי אסולין - פרות וירקות, קארן רודנר, love בלונים ואריק ז׳ורנו שצילם את הערב ותרם מגנטים.

עדנה חקאני אמא של אביב ויושבת ראש העמותה סיפרה במהלך הערב: "אביב אהב מאוד את חג השבועות כילד וכאדם בוגר, ולאחר שהשיבעה הסתיימה השארנו את אוהל האבלים וחגגנו כל המשפחה, החברים והשכנים את חג השבועות והערב הזה הוא בהחלט סגירת מעגל. אני רוצה להודות לכל האנשים והעסקים שנרתמו ותרמו לערב ובמיוחד לכל מי שהגיע והשתתף".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]