את הערב פתחו המתנדבים בפעילות "פינה חמה בלב" שבה המתנדבים פותחים נקודה בה מחולקת שתייה חמה או מרקים לנוער ובנוסף כיבוד קל של חטיפים ועוגיות.

את הערב פתחו הפעם מתנדבי הסיירת בסקייט-פארק ואת העוגיות החליפו במבחר אוזני המן  מבית היוצר של "מאור".

בני הנוער הרבים שביקרו בסקייט פארק לא היו מופתעים למפגש עם הסיירת שכן מפגש כזה הפך למסורת בחודשים האחרונים והוא הופך למפגש פורה לשיח והעברת מידע לבני הנוער אבל הפעם מעבר לשתייה החמה ואוזני ההמן, חולקו גם עשרות מיני משלוחי המנות וחומרי הסברה בנושא שימוש בחומרים משני תודעה, על ידי מתנדבי הסיירת  לבני הנוער ואלו זכו לתגובות חיוביות של בני הנוער על המחשבה והיוזמה שמאחורי הפעילות.

את הערב המשיכו המתנדבים בסיור בפארקים ברחבי העיר וגם שם חולקו משלוח מנות בגודל מוקטן ובנוסף חומרי ההסברה.

הפעילות הנ"ל לא הייתה הפעילות היחידה בפורים השנה ואילה נוספה פעילות שחלה ביום ראשון והתקיימה באזור התעשייה הקלה במסיבת הפורים העירונית שהינה שת"פ של הפאבים "נאפופו" וה"שלומפר" עם העירייה והרשות העירונית בראשות הגב' סימונה מורלי.

בפעילות הנ"ל נתנו דגש מתנדבי הסיירת על הסכנות של שתיית אלכוהול ונהיגה והיא כוונה לבאי המסיבה מיתוך מחשבה שאלכוהול ונהיגה ..."לא נוסעים" ביחד.

לשם הפעילות הנ"ל הצטיידו המתנדבים שחלקם אף הגיע מחופש בעשרות בלונים עם הכיתוב "אל תיתן לאלכוהול לנהוג במקומך" ואלו נקשרו למראות הרכבים בצד הנהג ובנוסף הוצמדו חומרי הסבר בנושא לשמשות הרכבים.

בהמשך הפעילות הנ"ל  ביקרה הסיירת במספר פארקים ופגשה לא מעט בני נוער  אשר שמחו לפגוש את מתנדבי הסיירת ששוחחו איתם על מגוון נושאים ביניהם על הסכנות שבשתיית אלכוהול כרוח החג המתייחסת למנהג פורים שתיית אלכוהול "עד דלא ידע..." ואף התייחסו לנושא הסכנות שבשימוש ההולך וגובר בכל הקשור לנפצים ולזיקוקים בשנים האחרונות ובעיקר סמוך לחג הפורים.

זה המקום לציין כי סיירת ההורים של הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות-אשדוד ובשיתוף "עיר ללא אלימות" פועלת בהנחייתה של מנכ"ל הרשות הגב' סימונה מורלי כל השנה ומורכבת ממתנדבים מדהימים אשר יוצאים בכול סוף שבוע ומזג אוויר, בחופשות החגים ובחודשי הקיץ לפעילויות רבות ומעניינות, בפארקים ,במרחבים הציבוריים ובחופי הים.

להצטרפות לסיירת, שי רכז סיירות הורים 054-3220939