בתהליך חשיבה ומדידה העריכו צוות ביה"ס את ההספק היומי של אריזת המשלוחים ע"י התלמידים, ספרו ובדקו כמויות ממתקים וחטיפים אשר יכילו את המשלוחים וזאת בשיתוף מלא עם התלמידים, אשר תרגלו מיומנויות בתחומים שונים ונדרשו לבצע הוראות, תוך כדי שמירה על קצב עבודה, הספק, פתרון בעיות, הפעלת בקרת איכות, יזימה, אחריות ועוד. 

תוך שבוע וחצי נמכרו למעלה מ2200 משלוחי מנות!!!  מידי יום מרגע הפצת המיזם אורזים התלמידים ומסדרים בארגזים עבור המזמינים – שורות שורות של ארגזים עמוסי משלוחי מנות צבעוניים ועשירים בכל טוב  עומדים ומחכים להגיע ליעדם.

יעד  נוסף הושג בדרך לעצמאות בתעסוקה כאשר יסיימו התלמידים את לימודיהם בגיל 21.

רווחי המיזם מיועדים לבנייה ושדרוג של סדנאות תעסוקה בביה"ס עבור בוגריו מתוך חזון בית הספר אשר רואה כערך עליון את תפקוד תלמידיו והכנתם לחיים בוגרים ועצמאיים ככל הניתן. תלמידי השכבה הבוגרת משתתפים בהתנסויות תעסוקתיות ככלי מרכזי בקידום איכות חייהם והגברת דימויים העצמי החיובי.

צוות ביה"ס  ובראשו מנהלת בית הספר הגב' סיון עיני סביליה ויו"ר הנהגת הורים הגב' קרן לוי מודים לכל הפונים ומזמיני המשלוחים ומאחלים לכל בית ישראל חג פורים שמח.

משאירים טעם של עוד גם לשנה הבאה.אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]