הטיול בשטח משלב פעילויות ומפגשים עם דמויות מכל התקופות: נזירים, אבירים, כוהנים וחבריהם. לטיולים חוט מקשר שהוא תפיסת דמותו של רשע הורס טבע, ועל ידי כך הצלת הסביבה! בשנה הקרובה החניכים יעקבו אחרי הרשע גדולאף. גדולאף הוא רשע טבע שהורס את הסביבה וגם בטיול השני הבלשים ינסו למנוע ממנו לזהם את הסביבה.


בחופש פורים - יום ב' 13/3 נצא לטיול השני של בלשי טבע שייערך באזור יער חרובית בעונת הפריחה, המסלול יהיה סביב תל צפית - אתר היסטורי מעניין עם נוף לכל הסביבה שבעונה הנוכחית הוא ירוק ופורח. בדרך הבלשים יפגשו דמויות מפתח שיספרו להם על המקומות שבהם יעברו זאת ביחד עם ניסיון למנוע מגדולאף הרשע לזהם את הסביבה.

הפעילות מתקיימת אחת לחודש וחצי בימי חופש מבתי הספר בשעות הבוקר (8:00 –15:00 בקירוב). שעות מדויקות ימסרו לקראת כל פעילות.  הרישום כולל  הסעות שיאספו את הילדים מהעיר ויחזיר אותם בסוף הפעילות.
שעות יציאה וחזרה לפעילות השנייה:

היציאה תהיה בשעה 7:45 בבוקר מרחבת החנייה של מרכז קהילתי ' חרצית ', שם הילדים יפגשו את מדריכי הבלשים ויעלו לאוטובוסים.

החזרה תהיה בשעה 15:00 גם כן מרכז קהילתי ' חרצית', האוטובוסים יחזירו את הילדים ומדריכי הבלשים ידאגו לאיסופם הסדיר של הילדים ע"י קרובי המשפחה.

מחיר והרשמה : עלות הטיול: 70 ₪, להרשמה עד יום ה' 9/3/17: מרכז קהילתי 'חרצית' 08-8542830 אין לצאת לטיול ללא הרשמה מראש.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]