עמותת "רוח טובה", היוזמת והמפעילה של המיזם הארצי "יום המעשים הטובים", מרחיבה השנה את פעילותה ואשדוד, כמו בכל שנה, מרימה את הכפפה ונענית לאתגר החדש.  

"השנה יושם דגש על פעילויות שמתקיימות למעשה כל השנה, כאשר האתגר שלנו הוא למנף אותם ולבסס את הפוטנציאל שלהם כך שימשיכו להתפתח בעתיד" אומרת חנה בן איון, מנהלת היחידה להתנדבות באשדוד. 

לאשדוד כידוע יצאו כבר מוניטין של עיר ההתנדבות וזכתה כמעט בכל תואר אפשרי בתחום זה. למעלה מ-40,000 איש ואשה באשדוד פעילים במסגרת התנדבותית כלשהי ותורמים את חלקם לחוסנה של הקהילה.

אפשרויות ההתנדבות מגוונות ומקיפות את כל תחומי החיים והעיר כך שכל אדם מוצא את עצמו במקום ובמסגרת המתאימה לו ביותר. ב"יום המעשים הטובים" ניתנת לציבור המתנדבים, הזדמנות מצוינת לבטא את פעילותם למען הקהילה, תוך שהיא מקבלת נראות רחבה.

אבל יום זה אינו מיוחד רק לציבור המתנדבים הקבועים והוא מאפשר לכל תושב בעיר להצטרף לפעילות כלשהי ולתרום את חלקו לקהילה. 

"יום מעשים טובים" הפך למסורת וכבר ביסס עצמו כאירוע קבוע בלוח השנה. אשדוד מפעילה את המיזם זו השנה השמינית ברציפות ובכל פעם רושמת הישגים חדשים.

השנה כאמור יישבר שיא משתתפים שיצדיק את מה שיודעים כולם על ההתנדבות בעיר. "יום זה מאחד את כולנו בעשייה למען הזולת והסביבה" אומרת בן איון ומשבחת את אלפי המתנדבים אשר פועלים כל השנה ובכך מקדמים את רוח ההתנדבות, הערבות ההדדית והשייכות הקהילתית בחברה הישראלית. 

רשמו לכם: 28/3/17 הוא יום המעשים הטובים. כל המעוניין לקחת חלק בפעילות זו או להתנדב לפעילות קבועה כל השנה, מוזמן להירשם ביחידה להתנדבות, חנה בן איון 08-8545880/811.

כמו כן, צוות היחידה מזמין אתכם להעלות הצעות ורעיונות למיזמים מיוחדים בתחום ההתנדבות. אשדוד – עיר ההתנדבות של ישראל! נקודה.

צילום ארכיון: לימור אדרי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]