המועצות הדתיות המצטיינות נבחרו על ידי וועדה שכללה את מנכ"ל המשרד לשירותי דת עו"ד עודד פלוס, נציג החשבות, נציגת הלשכה המשפטית, נציג אגף הסדרה פיקוח ובקרה ונציג השר. 

המועצות נבחנו על פי מדדים מקצועיים של מנהל תקין, התייעלות, איזון תקציבי ותרבות תורנית ועוד. המועצות הדתיות הזוכות נחלקו לקטגוריות על פי גודלן היחסי. 

הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית נקרא לבוא לדוכן הנואמים לאות כבוד והערכה על מועצה מצטיינת ולקבל את גביע פרס השר 2016 הזוכה, וכן 'תעודת הוקרה הערכה'. את נציגו של ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי יצג בכבוד מר עודד לוי גזבר העיריה. 

את המשא המרכזי בטקס נשא השר לשירותי דת דוד אזולאי, בדבריו בירך את ראשי המועצות והעובדים יחד שדוחפים אתגרים שלהן עוד צעד אחד קדימה, העבודה היא קשה, אבל אנו רואים את הסוף - הפירות המתוקים בעשיה המבורכת. 

השר פנה לראשי המועצות הדתיות ואמר, תזכרו המועצות הדתיות הן המזוזה של העיר, בלעדנו אין מזוזה, אין מי שישמור על דלתות ישראל בעיר, לכן כל אחד בתחומו נושא באחריות לתת את שירותי הדת הטובים והיעילים ביותר. 

לאחר קבלת הפרס אמר הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית: כי חברי המועצה ועובדיה שוקדים כל העת על שיפור השירות לציבור.

הזכיה והערכה שקיבלנו זו בעצם השתתפות של כל עובדי המועצה יחד אשר מתמסרים בכל נפשם לתת שירות ומענה טוב ומעולה לתושב בכל ימות השנה ועל כך מגיע להם תודה מיוחדת.

אין ספק שהדירוג של המועצה הדתית והפרס החשוב מביא כבוד לעירנו אשדוד ותקותינו כעת לפעול יחד ולעשות יותר למען התושב בכל המחלקות שבמסגרת המועצה הדתית.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]