תלמידי כתה ט בלוויית המחנך הרב ישראל אוחיון הגיעו התלמידים ביום חמישי שעבר לבית הקשיש וביחד עם הקשישים נטעו שתילים חדשים בגינת הבית.

לאחר מכן ישבו התלמידים עם הקשישים וסייעו להם לשרטט עצי שורשים משפחתיים, תוך שהם מאזינים לסיפורי החיים העשירים הנחשפים בפניהם

אחד התלמידים מסכם את היום המרגש: "השנה הרגשתי חיבור אחר ועמוק לט"ו בשבט. לטעת שורשים באדמה עם קשישים, ולצייר איתם את עץ השורשים של משפחתם היה מרגש ומשמעותי. להרגיש חיבור אמיתי לשורשים- זה ט"ו בשבט".

לא מדובר בביקור חד פעמי: תלמידי ישיבת אמי"ת אשדוד מגיעים לבית הקשיש מדי שבוע ומסייעים לקשישים בהכרת תפקודי מחשב ותיעוד סיפוריהם האישים.

הרב שלום מלול, ראש ישיבת אמי"ת אשדוד:" ידוע לכל כי באין שורשים אין ענפים. את השיעור החשוב הזה לומדים התלמידים בכל מפגש עם ידידיהם המבוגרים. הם תומכים במבוגרים מבחינה פיזית- אבל זוכים לקבל בתמורה חיבור לשורשים עמוקים".


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]