האדמו"ר  שליט"א בחסדי שמים  מלומד בניסים ומאות אלפי יהודים נושעו מברכותיו ועצותיו בשישים מדינות בעולם. הוא בעצם ממשיך שושלת אבותיו הקדושים , מנהגי עדות חסידים בהונגריה ורומניה. 

לאחר השואה הגיע לניורק עם בני משפחתו ולאחר פטירת אביו הוא הוכתר כממלט מקומו כרבם של כלל חסידי קאלוב. 

אהבתו לארץ ישראל מניעה אותו קרוב לשלושים שנה  לעזוב את עדת חסידיו ולנדוד בכל קצוות תבל. 

ובכך להגיע לכל קהילה יהודית במטרה לחזק , לעודד לייעץ ולברך. 

הוא מברך גברים ונשים מכל העדות והחוגים . מעל עשרות אלפים פגשו אותו באופן אישי  ומספרים על חוויה חד פעמית של שיחה בחודרת לנבכשי הנפש ושיוצאים ממנה מחוזקים עם תקוה ופתרון לכל בעיה וכל זאת ללא תמורה כספית בכלל. 

ראובן אחד האזרחים שפנה אליו בבקשה לייעוץ מספר " עמדתי לפני רכישת דירה, ראשי ורובי היו נתונים עניין, הדירה מאוד דיברה אלי והתאימה לצרכי ויכלתי הכספיות. הגעתי כמעט לשלב הסופי בתהליך אך אז כשעמדתי לפני חתימת החוזה  משכו המוכרים את ידם  העסקה התבטלה וההיתי עצוב מאוד.  באותם ימים חבר סיפר לי שהאדמו"ר נמצא בסביבה ובכך החלטתי לפנות אליו ולקבל את ברכתו. יחד עם מאות אנשים  במהך כמה שעות המתנה  זכיתי להתקבל האדומ"ר בירך אותי בתחום  הורה לי הלתרחק מכמה נושאים, כמה שעות אחר כך הטלפון רטט בכיסי המתווך היה על הקו,  שמע הוא אמר לי  המוכרים מעוניינים לחדש את המכירה תשכח מהכל אילו לא היה , הדירה הזו שלך!"

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]