את תחילת היום, פתחה הגב' סימונה מורלי מנכ"לית הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות בדברי ברכה: "ברוכים הבאים לעיר אשדוד, עיר הידועה בשיתופי הפעולה בין כלל הגורמים העירוניים שמובילים בין היתר למתן רצף מענים ייחודי לטיפול ומניעה של נגעי הסמים והאלכוהול המונגשים לכלל האוכלוסייה".

הסיור כלל ביקור במרכז מתדון, באשפוזית דולפין אשדוד, מרכז מאור לתחלואה כפולה, במרכז לנפגעי אלכוהול בהובלה של הגב' רונית צור ראש המנהל לשירותים חברתיים ובמרכז להורות משמעותית אשדוד.

בביקורים שמעה הוועדה סיפורים מרגשים של מתמודדים בעבר ובהווה ששיתפו בתהליך האישי שלהם ובסיוע של המרכזים להצלחה ולחזרה למסלול חיים נורמטיבי.

את הוועדה סיכמה ח"כ זנדברג ששיבחה את העשייה והפעילות העירונית המקצועית וציינה כי הביקור היה מקיף וחשוב להבנת המודל המוניציפאלי ואופן ההתמודדות עם נושא חשוב זה.

ח"כ מירב בן ארי ציינה לחיוב את רצף המענים ואת הטיפול בשלושת מעגלי העשייה: פרט, משפחה, קהילה

בתמונה מימין לשמאל סימונה מורלי מנכ"לית הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות אשדוד, ח"כ מירב בן ארי, ח"כ תמר זנדברג, רונית צור ראש מנהל שירותים חברתיים

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]