במהלך הביקור נחשף השר לעולמם הקוגניטיבי והרגשי של הילדים המחוננים, ולכל תהליך האיתור של התלמידים המחוננים והמצטיינים באמצעות האגף לתלמידים מחוננים ומצטיינים במשרד החינוך הבין איך התלמידים המחוננים חושבים, רואים את העולם, יוצרים ולומדים.

השר התרשם מצוות המורים המקצועי, שעברו התמקצעות והתמחות בהוראת תלמידים מחוננים ומצטיינים, והכיר מקרוב את שיטות ההוראה והפדגוגיות החדשניות.

השר פגש את התלמידים והמורים בגובה העיניים, התרשם והתרגש  מהיכולות הגבוהות, מהיצירתיות ומהמקוריות שהפגינו דור העתיד.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, שיבח במיוחד את צוות ההוראה והעובדים על העשייה החינוכית הייחודית שתורמת באופן משמעותי לפיתוח מדעני ומנהיגי העתיד.

ד"ר ציפי בבצ'יק מנהלת מרו"ם הציגה את הבית לקידום המצוינות בעיר אשדוד שפועל במתכונת של מודל מצוינות פורץ דרך ונותן מענה למגוון רחב של אוכלוסיות בעיר וביישובי הסביבה.

הוצגה תערוכת תוצרים של מודלים של בנייה חכמה ועתידנית בעיר אשדוד שתכננו וביצעו תלמידי מגמת אדריכלות עירונית. הביקור היה מרגש, חוויתי ומלמד והיווה סימן דרך לשותפות עתידנית בין משרד המדע למרכזי המחוננים בפרט  ולעיר אשדוד בכלל.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]