מטרתה המרכזית של התוכנית הינה לחזק את תחושת הביטחון של באי ביה"ס, על מנת לאפשר סביבת לימודים בטוחה כחלק מתוכנית עיר ללא אלימות.

התוכנית מתמקדת באווירה בית ספרית חיובית ובהגברת תחושת הביטחון של כל באי בית הספר. התוכנית פועלת בתיאום ובשיתוף מנהל החינוך בעיריית אשדוד.

על הפעולות הראויות לשבח אחראית בבית הספר מדריכת המוגנות ליאל קדוש שפועלת בבית הספר מזה שנתיים. ליאל מובילה את התוכנית בעין חיובית ובשמירה על התלמידים בביטחון ובהנהגה חברתית.

בבית הספר נפתחה קבוצת מנהיגות צעירה שכללה תלמידים מכיתות ה'+ו'. במסגרת המפגשים התקיימו סדנאות בנושאים כגון: הבעת רגשות אישיות, פעילות לגיבוש הקבוצות והכנה לעבודה בכיתות. המנהיגים הצעירים העבירו בכיתות א'-ג' פעילויות בנושא 'לא לאלימות'.

כמו כן, התקבלה קבוצת מ.ס אשדוד ובה השתתפו תלמידי בית ספר במשחק ידידות והועברו המסרים הבאים: כיצד לשחק בכבוד, קבלת האחר וספורט כבלם לאלימות.

יישר כוח לרכזי המוגנות ולתלמידים שלקחו חלק במיזם!

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]