בוגרי מקיף ח' התנדבו בגמ"ח הגדול "חסדי מאיר" על שם הבבא מאיר אבוחצירארגע לפני גיוסם ליחידות קרביות בצה"ל רכשו כמה ערכים גדולים וחשובים במערך ההתנדבות הקהילתית בגמ"ח הגדול של האדמו"ר פינטו שליט"א.

השבוע חגגו בוגרי תיכון מקיף ח' מסיבת סיום י"ב ,מעבר לקבלת תעודת ציונים במקצועות השונות ,בוגרי י"ב שלקחו חלק במערך ההתדבותי החסד הגדול שאחראי לו האדמו"ר פינטו שליט"א מספרים על החוויה ההתנדבותית למען החלש בחברה ואייך חוויה זו שינתה את חייהם לערך הנתינה והעזרה לזולת .

אסף אמויאל בוגר המקיף מספר: "בחרתי להתנדב במערך החסד הגדול של האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שכל כולו למען החלשים בחברה,לא האמנתי שאדם אחד יוכל להעניק כל כך הרבה עזרה לאלפי משפחות נזקקות בעירנו אשדוד ובכל רחבי הארץ.אני ראיתי בעיניים שלי כמה מצרכים איזה ארגזים מלאים כל טוב,בודאי לי שמשפחות הנזקקות שמחות ומבקשות בעדיפות ראשונה את הארגז של האדמו"ר פינטו המלא מכל טוב. הגמ"ח שינה לי את החשיבה בחיים לדעת שבכל מקום היכן שאני נמצא יש אנשים שחלשים כלכלית נפשית ותמיד טוב לתת להם אור בקצה המנהרה להאיר להם את החיים ופה ראיתי בגמ"ח שאני מחזיק מוצרים מסדר ארגזים עבודה פיזית ממש ,מתברר לי שכל מוצר שאני מרים מכניס לארגז זה נר ,פנס שמאיר למשפחות הנזקקות במצוקה הכלכלית שלהם" .

הכרנו בגמ"ח את מנהלי הגמ"ח בחורים צעירים נאמנים בדבקות לאדמו"ר פינטו למטרה שנעלה שרבם הצדיק שלח אותם לשליחות חשובה ביותר בימים אלו ,בשמותם ,שלומי אלימלך ובן ציון עטיה אנשים שבזכותם הרבה למדנו ונחשפנו למערך הנתינה הגדול של האדמו"ר פינטו .אני לפני גיוס ליחידה קרבית אני שמח שהכרתי את מערך ההתנדבות לפני הגיוס כך שעכשיו אני מגיע עם הרבה נתינה ועזרה לזולת ונמשיך חזקה לסייע למי שמתבקש וכל זה בזכות האדמו"ר פינטו היקר .

אוראל בוטבול תלמיד נוסף בוגר המקיף מוסיף ,אני ממש שמח להיות חלק מהגמ"ח הגדול לסייע למשפחות נזקקות,ההתנדבות בגמ"ח של האדמו"ר פינטו עשתה לי טוב הוספתי לעצמי ערכים גדולים של נתינה לזולת מהסיבה לראות כמות אדירה של מצרכים וארגזים למען נזקקים זה חוויה של נתינה שתרצה או לא משנה ומכניסה בך כוחות גדולים של נתינה ושיש רצון גדול לתת יוכלים לסייע בכל ענין . אני גם לפני גיוס ליחידה קרבית בצה"ל אני חושב שזה הוסיף לי ואני שואף להיות קצין מפקד ואת חיילי את יחזק להתנדב בקהילה למען החלש וכל זה בזכות האדמו"ר פינטו ואנשיו היקרים בן ציון עטיה ושלומי אלימלך .

דניאל הרוש בוגר נוסף מהמקיף מספר חוויה התנדבותית להתנדב בגמ"ח גדול בהיקף נתינה למעלה מעצום למען נזקקים.הרגשה נפלאה מלאה סיפוק שעשיתי למען אנשים אחרים ללא קבלת תמורה כלשהי .הגמ"ח הוסיף ושינה לי הרבה בהשקפה לחיים של נתינה,ממש ישר כח גדול להאדמו"ר פינטו הוא בעל נתינה ועזרה גדולה מדובר באלפי משפחות עשרות של אנשים שנהנים מתרומתו למען החלש. אני בציפיה להמשיך לתרום למען החלש בחברה .

שלומי אלימלך הממונה על מערך החסד של קהילת שובה ישראל בגמ"ח חסידי מאיר על שם הסבא של כבוד האדמו"ר הבבא מאיר אבוחצירא זצוק"ל זיע"א ,אני רוצה בהזדמנות זו להוקיר את הבוגרים היקרים ,לראות חברה צעירים שמגיעים לגמ"ח מלאים מוטיבציה לעשות ולתת למען החלש זה מראה מרגש מחזק .
אין לי ספק שהתנדבות שלהם בגמ"ח של האדמו"ר הוסיפה להם לחיים והם למדו השכר שלנו עם יעזרו לעוד משפחות נזקקות בהמשך הדרך היכן שכל אחד החיים יקחו אותו זה ענין נעלה .

בן ציון עטיה ממארגני החסד,אני מברך את בוגרי י"ב במקיף ח' באשדוד בוגרים חשובים ושלקחו ובחרו להתנדב למען הקהילה במערך החסד הגדול של כבוד האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א שהוא סמל הנתינה בדור .
החברים התנדבו ולקחו חלק נכבד באריזת הארגזים וחלוקתם למשפחות נזקקות .

הכרנו אנשים טובים שברור לי שההתנדבות הוסיפה להם ותשפיע להמשך החיים במיוחד שחלקם הנכבד מתגייס ליחידות קרביות ושם יוכלו לחזק אשר למדו וראו הנתינה מהאדמו"ר פינטו נתינה לאלפי משפחות נזקקות בעיר אשדוד וברחבי הארץ נתינה עם עוצמות חזקות. בחרנו להעניק לכל אחד מהבוגרים שהתנדבו מתנה ספר תהילים עם פירוש של האדמו"ר פינטו שליט"א עם הקדשה ספר שיהיה להם לשמירה והגנה בשליחות שהם נכנסים עכשיו הגיוס ליחידות קרביות בצה"ל .

אנחנו מאחלים לבוגרים הצלחה ושמחה ובהזדמנות זו מודים להם שלקחו חלק נכבד למען הקהילה . 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('84e412ba-ba08-4a1d-b524-d55fec9d30f6','/dyncontent/2017/6/5/ddc064ee-648d-4ba4-ad6e-72da51a98ff7.png',1808,'',525,78,true,18478);},15],[function() {setImageBanner('84e412ba-ba08-4a1d-b524-d55fec9d30f6','/dyncontent/2017/6/1/c41baeb6-e29b-4415-b67b-b3940dd9bdf5.gif',1807,'',525,78,true,18478);},15]]);
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה