במסגרת פרויקט התכנית "אשדוד על המפה", פרי שיתוף פעולה של האגף לחטיבה צעירה, מנהל החינוך בעיריית אשדוד והחברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד, המשלב למידה פעילה במסגרת סיורים מודרכים בעיר, יבקרו תלמידים מבתי הספר בעיר אשדוד במרכז המבקרים האטרקטיבי של חברת נמל אשדוד.

מטרת הפרויקט לחבר את התלמידים לכור מחצבתם, לחזק את הקשר בין תלמידי העיר לסביבתם הקרובה ולקרב את ליבותיהם לערכי השמירה על הטבע והנוף, אהבת הארץ וחיזוק זיקתם לעיר מגוריהם ולקהילה בה הם חיים.

התוכנית פועלת בכל בתי הספר היסודיים בעיר בקרב תלמידי שכבות ב'-ה', תוך התאמת הסיורים והתכנים הנלמדים לשכבת הגיל, על רצף למידה רב שנתי.

תלמידי בתי הספר ישתתפו בשני סיורים מאורגנים ויבקרו באתרים שונים בעלי משמעות עירונית.  נמל אשדוד הוא אחד מיעדי הסיורים.

לדברי יצחק בלומנטל, מנכ"ל נמל אשדוד, "אנו רואים חשיבות רבה בביקוריהם של התלמידים בנמל. אנו גאים בחיבור העמוק לקהילה תוך יצירת דור ההמשך ושמירה על הטעמת ערכי מצוינות, איכות ופטריוטיות עירונית כבר מגיל צעיר. נמל אשדוד הוא אחד המעסיקים הגדולים בעיר אשדוד וסביבתה כך שהחיבור לבתי הספר ומערכת החינוך הוא טבעי ונדרש. "

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]