חצר בית הספר הוסב לסביבה מזמנת ידידותית המכילה בתוכה ערכי טבע וסביבה באמצעות תהליכי חקר והעמקה כל זאת בשילוב טכנולוגיה עתידנית מתקדמת יחד עם הנדסה, עיצוב ובנייה.
 

גב' תמי בן-שבת, ראש אשכול מחוז דרום, כיבדה את האירוע בנוכחותה וברכה בשם מר מנחם נדלר, מנהל האגף לתלמידים מחוננים ומצטיינים במשרד החינוך: "אני נרגשת ושמחה להשתתף בערב תצוגה והפעלה מרהיב של עבודות תלמידים שמהווים תוצאה ודוגמא ללמידה מותאמת לצרכי התלמידים המחוננים והמצטיינים".
 

ביריד הושק גן פסלים ייחודי מקורי ויצירתי שמעודד חשיבה ירוקה ושמירה על איכות הסביבה ומתן פתרונות יצירתיים וחדשניים לשמירה על כדור הארץ, תערוכה של "אשדוד עיר חכמה" הציגה דגמים של מבנים אדריכליים עתידניים שעוצבו על ידי התלמידים, מיצג ענק של הנסיך הקטן קישט את המרחב האקולוגי, הוקמה תחנה לבניית כלי נגינה אותנטיים של התרבות האתיופית תוך האזנה לקולות העבר, תחנה אחרת עסקה בבישול בריא מתוך הבנה כי המזון הוא אבן הבניין לבריאות טובה ולנפש בריאה בגוף בריא ועוד ועוד. התוצרים כולם הנם פרי ידם של התלמידים בהובלת צוות המורים המומחים והמקצועיים של מרו"ם. "היריד הנו הפנינג חגיגי לכל המשפחה ומהווה ביטוי לעשייה החינוכית וראייה לפדגוגיות הייחודיות שנלמדות במרו"ם", אמרה ד"ר ציפי בבצ'יק, מנהלת מרו"ם.
 

כאמור, היריד התקיים במרחב "האקו-פארק מרו"ם", הפארק האקולוגי החינוכי שהוקם בחצר בית הספר בסיוע מנהל החינוך בעיריית אשדוד, האגף לתלמידים מחוננים ומצטיינים במשרד החינוך, מחוז דרום, איגוד ערים חבל יבנה אשדוד והסביבה והמשרד לאיכות הסביבה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]