לקראת שנת הלימודים תשע"ו, מרחיב המרכז את פעילותו ופונה לתלמידי חטיבת הביניים (כיתות ז'-ח'-ט'), על מנת לאפשר לתלמידים אלה להגיע בתום תקופת בית הספר התיכון לתעודת בגרות איכותית, עם עלייתו לכיתות התיכון. אשר בשונה מתעודת בגרות רגילה , פותחת בפני התלמיד אפשרויות נרחבות הרבה יותר.

במסגרת זו ילמדו התלמידים בחטיבת הביניים מתמטיקה ואנגלית. ובהתאם לצורך גם פיזיקה. וזאת על מנת שעם המעבר לכיתות התיכון, תלמידים אלה יפתחו לעצמם אפשרויות לימוד רחבות יותר וברמה של 4- 5 יח' לבגרות.פרויקט 'נתיב להצלחה' אינו בא להחליף את המסגרת החינוכית בבית הספר , אלא בא להעצים את התלמידים , לסייע בכל קושי בהם הם נתקלים במסגרת הלימודים ולסייע להם לקבל תעודה איכותית .

ועל כן, הפרויקט פועל בשיתוף פעולה מלא עם בתי הספר, ניזון מביה"ס בתכנים הלימודיים ומפוקח על ידו . כמו כן, פועל המרכז בשיתוף עירית אשדוד.

מטרת הפרויקט ללוות את הילדים עד לסיום כיתה י"ב ומבחני הבגרות ולא עד לכניסתם לכיתות התיכון.

העלות החודשית לכל מקצוע נלמד הינה 150 ₪ לחודש. עבורם מקבלים התלמידים בממוצע 8.4 שעות חודשיות, במקצוע הנבחר, בימי חופשה מביה"ס, הלימודים יתקיימו גם בשעות הבוקר.

כיתות הלימוד ימנו מינימום 12 תלמידים ומקסימום 15 תלמידים. כך נוכל להבטיח שהתלמידים מבינים את החומר הנלמד ושולטים בחומר הנלמד. כאשר את החומר הנלמד יקבעו רכזי המקצוע בבית הספר.

המעוניינים מוזמנים  לאסיפת הורים בה יוכלו לשמוע פרטים נוספים על הפרויקט, מידע על מתכונתו ואף לשאול שאלות.אסיפות ההורים ייערכו כדלהלן:

שכבה ז'- יום רביעי 16.9.15,בשעה 17:00,

שכבה ח'- יום רביעי 16.9.15, בשעה 18:00,

שכבה ט'- יום רביעי 16.9.16, בשעה 19:00.

מרכז קהילתי בית לברון, רחוב נתן אלבז 25, רובע ו'. פרטים נוספים בטלפון: 08-8555115 שלוחה 2.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]