"לחשוב כמו מנהל" במתמטיקה

ביום שישי האחרון התקיים יום השיא כאשר הפעילות התקיימה בהלימה לפונקציות הניהוליות – תחום ההתמחות של ביה"ס מטעם האגף ליזמות של משרד החינוך.

התוכנית, הפועלת זו השנה השנייה בביה"ס זוכה להדים חיוביים ולמבקרים רבים ונקראת "לחשוב כמו מנהל". המטרה היא ללמד להתנהל כמו מנהל והיא עוסקת באסטרטגיות ניהוליות וחשיבה ברמה גבוהה.

 

הסגנית ומובילת התוכנית בביה"ס כרמית חואקין מספרת: "הקמנו 7 תחנות הפועלות בו זמנית בכל תחנה אתגר מתמטי אחר. המשימה היא לבחור בין חלופות (אחת מהפונקציות הניהוליות הנלמדות בביה"ס) מאחר והיה ניתן להשתתף רק ב3 תחנות. כל תחנה פעלה 25 דקות כאשר כלל התלמידים מכל הכיתות יכולים להשתתף בתחנה.

ביום מעין זה נוצר כמובן מצב בו תלמיד מכיתה ב' יכול להיות בתחנה עם תלמיד מכיתה ו'! יום השיא נועד ללמידה רב – גילית ונוצרים שיתופי פעולה ייחודיים. התלמידים לומדים להתנהל כמו מנהלים ומתרגלים פונקציות ניהוליות".

בחודש האחרון זכה ביה"ס לביקור של הגב' מירב זרביב - מנהלת האגף מו"פ ניסויים ויזמות של משרד החינוך ששיבחה את העשייה היוצאת דופן של ביה"ס.

ביה"ס עם הפנים כלפי חוץ ומקווה לפתוח את איזור הרישום שלו לכל העיר ולפעול כמוסד ייחודי ללימוד כלים ניהוליים לתלמידים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]