עיריית אשדוד מקיימת בכל שנה, מזה כשבע שנים, תהליך מקצועי להערכת עובדים ובסיומו נדרשים המנהלים להמליץ על העובדים המצטיינים ביחידותיהם. התהליך המורכב נבנה לאחר עבודה מאומצת של צוות בראשות המשנה למנכ״ל העירייה וראשת המינהל הכללי גב׳ דינה בר אולפן, אשר למדו על תהליכים דומים בארגונים שונים וגבשו מודל המתאים לאשדוד. 

הפרסים ותעודות ההוקרה מוענקים כאמור בטקס שמתקיים בבית יד לבנים, במעמד ראש העיר, חברי מועצת העיר, הפקידות הבכירה ועובדי העירייה. את הטקס פתחה להקת "הגדוד העברי", הלהקה הייצוגית של עיריית אשדוד בניהולו המוסיקלי של יוסי עטר, במחרוזת שירים ״שחרחורת יקראו לי״, אשר חתמה גם את הטקס במחרוזת נוספת.

לקול מחיאות הכפיים והתשואות הסוערות של הקהל, עלו העובדים המצטיינים בזה אחר זה, לאחר סרט שהציג את העשייה הברוכה של כל אחד מהם – איש ואישה בתחומם. ראשון העולים היה מוריס אלוק שנמצא ע"י הועדה כראוי לתואר  "המצטיין הארגוני לשנת 2014".

העובדים הבאים, 18 במספר, עובדות ועובדים, מייצגים את כל מינהלי העירייה ובאים מכל תחומי השירות העירוני. כולם זכו בתואר עובד מצטיין על פועלם ותרומתם בהגשמת חזון ראש העיר "התושב במרכז" והשירות שהם מעניקים בתחומם, ברמות הגבוהות ביותר של מצוינות.

אחרונים חביבים היו שתי יחידות ארגוניות: השיטור המשולב ואגף לשירותי מחשב וטכנולוגיה של העירייה. כל עובדי שתי המחלקות עלו לבמה ללחיצת ידיים עם הנשיאות, קבלת תעודת הצטיינות ותמונה משותפת.

צילום: לימור אדרי 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]