האינטרנט עבור ילדים הוא הרבה יותר מכלי להשגת מידע ומהווה מקום בו חייהם החברתיים של בני הנוער מתנהלים, יחד עם זאת הם צריכים לדעת את הסכנות הכרוכות בו.

בבית ספר "שילה", בשבוע האחרון לא ניתן היה לפספס את "שבוע הגלישה הבטוחה באינטרנט". הפעילות הבית ספרית הועברה על ידי קבוצות מנהיגות צעירה של בית הספר, בהובלת רכז המוגנות רותם מגידי במסגרת תכנית מוגנות חברתית באשדוד.

התוכנית "מוגנות חברתית" בניהולו של דוד גרדוביץ הפועלת ב-9 ביה"ס ברחבי העיר מזה חמש שנים, הינה מטעם הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות ומתקיימת בשיתוף עם "עיר ללא אלימות", תוכנית המנוהלת ע"י דבורית זהבי ומינהל החינוך.

תלמידי הכיתות הנמוכות הכינו פעילויות "גלישה בטוחה" שכללו שלטי אזהרה והוראה עם סלוגנים הקשורים לגלישה בטוחה, שיעורים בנושא כללי הזהירות באינטרנט על ידי משחק טריוויה חוויתי של פיצוחים בסוגיות שונות הקשורות לגלישה באינטרנט והרצאה מפי השוטר הקהילתי של בית הספר, שלמה אלבז, בנושא הסכנות הכרוכות בגלישה באינטרנט.

הרשות העירונית למאבק באלימות ובהתמכרויות מברכת ומודה לכל העוסקים במלאכה ומאחלת המשך עשייה פוריה וקידום פרויקטים חינוכיים המגבירים מודעות בקרב ילדים וצעירים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]isnet.co.il