מקום עבודה חדש מזמן לכל עובד רגעים של מתח ואי ודאות. לוקח זמן ללמוד על הארגון ועל המרחב החדש בו יצטרך לבלות את מרבית זמנו. בתוך כך יהיה עליו לעמוד במשימות וביעדים ולהימדד על הישגים וכישלונות. ומה יהיה על סביבת העבודה, כיצד ישתלב במסגרת החדשה, האם חבריו החדשים לעבודה יהיו גם שותפים לעבודה ויישאו יחד איתו באחריות, מהי השפה הארגונית והאם יש מונחים ומושגים שחובה עליו להכיר ובכלל, כיצד נוחתים לתוך מסגרת חדשה בצורה המיטבית ומתחילים את הצעד הראשון בארגון ברגל ימין. על השאלות הללו ועל הדרך בה יש לקלוט עובדים חדשים, גיבשה המחלקה לפיתוח הדרכה בעיריית אשדוד תשובה ידידותית ומאירה פנים.

-

בימים של שגרה, עיקר עבודתה של המחלקה לפיתוח הדרכה בעיריית אשדוד, בניהולו של מר שלמה דהן, עוסקת בתחומי הכשרה והשבחת העובדים, על מנת ליצור ארגון טוב יותר המעניק בסופו של יום שירותים טובים יותר לתושב. בתוך כך הוא מפעיל מערך שלם של השתלמויות וקורסים ודבק בחזון הארגוני המקיים הלכה למעשה את הביטוי "ארגון לומד". הדברים באים לידי ביטוי גם בלימודים מתקדמים יותר וברכישת השכלה גבוהה והתמקצעות בתחומים אקדמיים. לאחרונה, בשיתוף עם אגף משאבי אנוש, יזמה המחלקה יום עיון מרוכז המיועד לציבור העובדים החדשים שנקלטו בשנים האחרונות בעירייה, על מנת לחשוף בפניהם את עבודת העירייה בנקודות המשיקות לעבודתם.

 

ליום העיון הוזמן גם מרצה חיצוני מר גבי להב, אשר הרצה על "אושר, עושר ומנהיגות" והעניק לא מעט תובנות חדשות לציבור העובדים החדשים באשר ליכולת האדם להביא עצמו לידי סיפוק מהעבודה, לפעול בצורה חיובית בתוך הארגון ובחיים האישיים ולגלות מנהיגות ואחריות בכל מסגרת בה הוא פועל.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]