תלמידי שכבה י"א במקיף ט' יצאו ערב חג ראש השנה לאימון גדנ"ע בבסיס שדה בוקר. מטרת האימון הייתה הגברת המוטיבציה של המלש"בים (מיועדים לשירות  ביטחון) לשירות משמעותי בצה"ל ע"י התנסות חיובית במערכת הצבאית. 

לזכות המפקדים והתלמידים הצעירים ייאמר כי במהלך שלושה ימים הצליחו ללמוד וללמד את חשיבות השירות התורם בצה"ל, צבאה של מדינת ישראל, ואת חשיבות הערכים ונורמות ההתנהגות של המערכת הצבאית. התלמידים הפגינו מסוגלות בהתמודדות עם מרכיבי השירות בצה"ל, ולמרות כל הקשיים הוכיחו תלמידי י"א כי הם בנויים מערכים ומשמעת יוצאים דופן ובכך הביאו כבוד לבית הספר.

האימון כלל את התחומים הבאים: קליטה, שרשרת חיול, שיחות פתיחה, מסע, טקס פתיחה וטקס סיום, אימון בנשק M16, הכרת הנשק, טעינה ופריקה, אחיזה וירי, הכנה למטווח וירי בנשק, מורשת קרב, שיעורי הכנה לצה"ל: דרגות, משמעת, הסתגלות, מחויבות לשירות משמעותי וטוהר הנשק.

לסיכום, ההתנסות בשגרת יום צבאית וחידוד המסוגלות האישית של כל אחד ואחד מהתלמידים עמדה במבחן והתוצאה לא איחרה להגיע – תלמידים קיבלו תעודות הצטיינות צוותיים ומחלקתיים שלמעשה שיקפו את נורמות ההתנהגות הערכית בבית הספר מקיף ט'.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]