לקראת ראש השנה הגיע לבית הספר "אופק" משלוח מיוחד באמצעות תמי מזכירת בית הספר יסודי משגב מצפון הארץ. מאות אגרות ברכה אישיות נשלחו על ידי תלמידי בית הספר "יסודי משגב" לכל תלמידי וצוות המנהלה והמורים באופק.

שני בתי הספר משתפים פעולה מזה מספר שנים. הקשר החל עוד מימי מבצע "עמוד ענן". המנהלות,  לאה שמיר וחנה שמשי יצרו את הקשר הראשוני שהוביל לפתיחת פורום בנושא עידוד הקריאה בין תלמידי בית הספר "אופק" לבין תלמידי בית הספר "יסודי משגב". התלמידים התכתבו ביניהם, המליצו על ספרים ואף יצרו מצגות משותפות ששמשו את בתי הספר לעידוד הקריאה.

לאה שמיר מנהלת בית הספר יסודי משגב: "לקראת השנה הבאה עלינו לטובה ולאור החוויות שחוו תושבי הדרום ב"צוק איתן", החלטנו ב"יסודי משגב" לברך כל ילד וילדה, מורים ואנשי מינהלה מבי"ס "אופק" באשדוד, באמצעות אגרות ברכה אישיות.  את הברכות ארזנו עם ממתק סמלי ושלחנו כדי לשמח את לבם של כל תלמידי "אופק" ולאחל להם שנה טובה ומתוקה."

חנה שמשי מנהלת בית הספר "אופק": "התרגשנו מאוד לקבל את אגרות הברכה של תלמידי וצוות המורים מבית הספר "יסודי משגב". החיבוק והאהבה הגדולה שהביעו הברכות חימם את ליבנו. אין ספק שהקשר בין שני בתי הספר ימשיך ויתחזק... תודה ללאה שגיב ולכל ילדי משגב על המחווה המרגשת והמקורית."

בתמונות: חנה שמשי ומזכירתה תמי עם סלסלה מלאה באגרות הברכה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]