אחרי ערב גדוש ומלא במגוון משרות ומעסיקים, עזרה בכתיבת קורות חיים, הרשמה במקום למלגות ולתכנית ההלוואות העירונית, פרויקטים חברתיים, במה פתוחה של אמנים אשדודיים צעירים ובירה ב-10 ₪, יכולים במרכז כיוונים לומר בהחלט כי מדובר בהצלחה! כאשר מעל 300 סטודנטים הגיעו ליריד הסטודנטים הראשון באשדוד שהתקיים במתקני המרכז ונחשפו למידע בנושאי עבודה, מלגות, התנדבות, מוזיקה ו...בירה. "הכול במקום אחד" אומרים בכיוונים בחיוך גדול של הצלחה.

מרכז הצעירים כיוונים הנמנה על מוסדות מינהל החינוך, פועל כל השנה על מנת לייעץ ולכוון צעירים וסטודנטים להשתלבות בחיים האזרחיים – בשוק העבודה או במסלולי לימודים, במגוון של קורסים וסדנאות, ייעוץ למלגות ולתכנית ההלוואות העירונית ועוד.

"יריד הסטודנטים מהווה עוד חוליה בשרשרת הפעילות של עיריית אשדוד ומרכז כיוונים לקידום ההשכלה הגבוהה באשדוד בקרב הצעירים" אומרים בכיוונים ומציינים כי "לראשונה, החלטנו למקד את כל הפעילות שלנו עבור הסטודנטים בערב אחד ומיוחד. מטרת הערב הייתה לרכז עבור הסטודנטים את כל השירותים והמידע שחשוב להם לדעת, ולסייע להם להתחיל את השנה האקדמית בקלות". 

לאור הצלחת האירוע והנוכחות המסיבית של מעל 300 סטודנטים, נראה כי תהיה זאת תחילתה של מסורת חדשה ובשורה נהדרת עבור הסטודנטים לקראת פתיחת השנה האקדמית. בכיוונים מסבירים כי האירוע אתמול הציג ללא כל צל של ספק את הפוטנציאל הגדול של קהל סטודנטיאלי ומשמעותי הקיים בעיר ואת מגוון ההיצע הרחב של גורמים ותוכניות היכולות לסייע לסטודנטים.

"הצלחת האירוע נובעת משיתוף פעולה נהדר עם העמותה לקידום תרבות הבילוי באשדוד, תכניות המלגות המקומיות פר"ח, מעו"ף ועוד, המעסיקים שהשתתפו ביריד התעסוקה, העמותות החברתיות שהציגו את פועלן כגון: כח לעובדים, המוסדות האקדמיים האזוריים, שתרמו וסייעו כל אחד בתחומו" אומרים בכיוונים ומבטיחים "זה לא הסוף, זאת רק ההתחלה!".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]