נתוני הבגרות של תשע"ד מצביעים על המשך המגמה החיובית וגידול במספר הזכאים לבגרות בתיכונים הנמצאים תחת פיקוח מנהל החינוך. זהו אחד מהיעדים המוצבים בכל שנה והוצגו גם השנה ביעדי 2014 ,הגדלת מספר הזכאים לתעודת בגרות במטרה להגדיל בעתיד ולאפשר ליותר תלמידים לגשת ללימודי האקדמיה.

עוד מציינים במנהל החינוך על קשר ישיר בין הגידול באחוז הזכאים למספר התלמידים אשר לוקחים חלק בפעילות ערכית התנדבותית למען הקהילה ,נקודה נוספת ומרכזית בחזון מנהל החינוך לצד מצוינות.  

אחד מהסעיפים בחזון מנהל החינוך,הוא גידול במספר הזכאים לתעודת הבגרות וקידום איכותה של התעודה במטרה להגדיל את מספר תושבי העיר שיוכלו בעתיד לגשת ללימודים באקדמיה .

נתוני בגרות תשעד:

הממוצע הכללי עומד על 90%!

מקיף א-86%

מקיף ב-65%

מקיף ג-94%

מקיף ד-98%

מקיף ה-100%

מקיף ו-84%

מקיף ז-92%

מקיף ח- 85%

מקיף ט-96%

מקיף י-74%

אולפנא-100%

כיצד הנתונים עולים כל שנה?

ראש מנהל החינוך,אריה מימון מסביר שהשקעות בתוכניות הלימוד, סיוע מעבר לשעות הלימוד לתלמידים במטרה להפוך את החינוך והלמידה ואת ביה"ס למשמעותיים עבור : התלמיד, המורה, המנהל וההורה, ועל ידי כך אנו מחזירים את

"הנשמה" ללמידה, במקביל לכך מטפחים מצוינות והצטיינות ברמה אישית והמערכתית תוך פיתוח איכויות למידה פנימית משמעותית.

כמו כן, הכללת כלל התלמידים במקיפי אשדוד במסלולים של זכאות לתעודת בגרות.מעקב ובקרה עירוני אחר ההישגים בבחינות הבגרות, סל נרחב של תגבורים לאוכלוסיות החלשות לקראת בחינות הבגרות ודגש על איכותה של תעודת הבגרות אשר תשמש כרטיס כניסה לאקדמיה.

 

אשדוד במקום השני בארץ ע"פ דירוג הלמ"ס

הלמ"ס פרסם בתחילת שנת הלימודים תשע"ד את נתוני הבגרות  בחינוך העברי לשנת 2012 , אשדוד,דורגה במקום השני בארץ עם 79  אחוז זכאים לבגרות.


 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]