"בשמי ובשם צוות איגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד-חבל יבנה, ברצוני לברך אתכם עם הסמכת בית ספר הקריה כ"בית ספר ירוק". כולי תקווה כי פועלכם בתחומי איכות הסביבה יהוו דוגמא לקהילה בכלל ולדור הצעיר בפרט" כך כותבת ד"ר ענת רוזן, מנכ"ל איגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד-חבל יבנה, במכתבה למנהלת בית הספר גב' אסתר כהן ראובני, ומבשרת לה על הזכיה. 

בית ספר הקריה, ימים ספורים לפני יציאתם לחופשה השנתית, יכולים בהחלט להיות מרוצים. צוות בית הספר בליווי תלמידים אשר הופיעו בשבוע שעבר בפני ועדת הסמכה שהתקיימה במשרד להגנת הסביבה בבאר שבע, נתבשרו על בחירתם כ"בית ספר ירוק". "זוהי מתנה נהדרת לפעילות שנתית שהניבה בסופה פרי יפה כדוגמת התואר החדש" אומרים בבית הספר.

בבית הספר מסבירים את המעבר שעשו המורים והתלמידים בכל הקשור לתפישה ולהתייחסות לסביבה. "עברנו תהליך ארוך שבו מושם דגש על לימודי סביבה, משמעותן של סוגיות סביבתיות והשפעתן על חיינו, מהי צריכה נכונה וכיצד משפיעים על סביבת החיים שלנו" אומרים בבית הספר ומודים לכל מי שליווה את בית הספר עד לזכייתו בתואר הנכסף.

במינהל החינוך רואים ברכה בתוכנית החינוכית לסביבה ירוקה ומדגישים כי מדובר באחד מהנושאים החשובים הנלמדים בבתי הספר אשר עוסקים בשינוי תודעתי ובבניית האזרח העתידי של ישראל אשר יהיה הרבה יותר קשוב לסביבה ויפעל לשימורה של סביבה טובה ובטוחה יותר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]