תלמידי בית ספר נוף ים הגיעו הבוקר לבית הספר ליום ספורט, בהשתתפות הוריהם וכן חיילים מחטיבת הנדסה קרבית, אליה השתייך סרן אביב חקאני שנפל לפני 11 שנה.

משפחת "נוף ים" בחרה לנצור את זכר נופליה: סרן אביב חקאני ז"ל, קצין משה טרנטנו ז"ל וסמל שני תומר ז"ל, ביום ספורט מסורתי שבו השתתפו מורים, הורים, תלמידים וחיילים.

נטלי אלי, מורה בבית הספר, סיפרה כי בית הספר בחר להנציח את הנופלים באירוע מאחד כדוגמת יום ספורט: "התחלנו את מסורת יום הספורט חודש לאחר נפילתו של סרן אביב חקאני, ולצערנו עם השנים אני מציינים שני נופלים נוספים שהם בוגרי בית הספר. בכל שנה מגיעים חיילים להשתתף ביום הספורט, והחיבור שנותר בין ההורים, הילדים והחיילים הוא מופלא. יש חיילים שהגיעו ליום הספורט וסיפרו שהתגייסו להנדסה קרבית רק בעקבות החשיפה לחיילים אלה במסגרת יום הספורט".

עדנה חקאני, אימו של סרן אביב חקאני ז"ל: "אני רוצה להודות למשפחת נוף-ים על שבחרו להנציח את זכר הנופלים בשמחה וגאווה במשך כל השנים".  


 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]