מיזם הפרדת פסולת לשני זרמים הולך ומוטמע בכל העיר. כעת הוא מצרף את תושבי מינהלת י״א-י״ב אל עשרות אלפי בתי האב באשדוד שכבר מפרידים. פעילות ההסברה בקרב המשפחות מלווה בפעילות חינוכית גם במוסדות החינוך. פעילות מעניינת ומאוד משעשעת מתקיימת גם בגני הילדים. תשאלו את נועה הבובנאית. 

נועה יפה הוא שמה של בובנאית הפועלת בקרב ילדי הגיל הרך ומקסימה אותם בסיפורים מומחזים. את הכשרתה היא עשתה בבי"ס לתיאטרון בובות ובשנים האחרונות היא פיתחה את התחום והעשירה את הדמויות. ״נועה מעבירה תיאטרון סיפור – תיאטרון בובות המשלב את הילדים ועושה אותם שותפים להפעלה״ אומרים ביחידת ההסברה של המיזם. ואכן פעילותה של נועה הבובנאית
כוללת מפגשים בגנים, פעילות במתנ״סים ובספריות בהתאם לנושאים שמבקש המזמין, כאשר
הדגש מושם על הגילים 2-8, תחום התמחותה.

כחלק מצוות קומיוניטי, המקיימת פעילות הסברה בקרב ילדים, היא מבצעת הסברה על הפרדת פסולת אורגנית בגני הילדים. הפעילות נבנית בהתאם לנושא ולקהל היעד, כאשר בתחילת ההסברה היא יושבת עם הגננת ועם הסייעת ואח"כ גם עם הילדים ומשתמשת בחומי (הפח החום הקטן)
כבובה/דמות פעילה, ויחד עם הילדים מעבירה את חשיבות מסר ההפרדה במקור.

השבוע היא קיימה פעילות בקרב ילדי גנים. הילדים עקבו אחרי הבובה חומי ולמדו ממנה כיצד יש להפריד את הפסולת הביתית. פסולת אורגנית - לפח החום הנמצא בכל בית. פסולת יבשה - לפח הרגיל, ההולך למיחזור. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]