האן נפגש עם תלמידי הישיבה ושוחח אתם על מגוון הסכנות הקיימות ברשת ועל הדרכים שניתן להגן על עצמנו מגניבת זהויות וססמאות על ידי שימוש מבוקר .

התלמידים למדו גם על שמירת הפרטיות שלהם ושל אחרים, על ההיבטים החוקיים ועל הזהירות הנדרשת. האן הדגיש בפניהם כמה חשוב לחשוב קדימה בטרם העלאת פוסטים או תמונות בפייסבוק, שבעתיד יתברר שהינם פוגעניים עבורם או עבור אחרים. התלמידים היו מעורבים מאוד במהלך הסדנא, הביעו התעניינות והכירו בחשיבות הרבה של הנושא לגביהם.

 בערב אותו יום נפגש האן גם עם הורי התלמידים לשיחה פוקחת עיניים מבחינתם. בסדנא, שהתקיימה במסגרת מפגשי במ"ה (בית מדרש הורים) השתתפו עשרות הורים שנדהמו לגלות – עד כמה הם אינם יודעים ועד כמה ילדיהם אינם בטוחים בפני סכנות הרשת.

 האן עורר את המודעות בקרב ההורים לגבי רמת הסיכון האישי אליה נחשפים בגלישה לא בטוחה.  ההורים לא יצאו בידים ריקות- אלא קיבלו כלי עבודה והדרכה כיצד להיות מעורבים יותר ולהנחות את הבנים בגלישה נכונה ובטוחה.

 הרב אליהו אידלברג, ראש ישיבת אמי"ת אשדוד : "הישיבה, כמשפחה, דואגת לבטיחותם של התלמידים. כייוון שבני הנוער גולשים שעות ברשת- ראינו זאת כחובתנו להעניק לתלמידים ולהורים כאחד , כלים לגלישה בטוחה ואחראית".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]