האירוע התרחש ביום שלישי שעבר, זמן קצר לאחר התלמיד בן ה8 הגיע לבית הספר מוריה בעיר. במהלך ההפסקה, בעת ששיחק עם הילדים בחצר, ניגש אליו ילד בן 12 ובין השניים התפתח ויכוח. בשלב מסוים הילד אמר לנדק: "רוצה לראות איך אני דוקר אותך?", ומיד הוציא מספריים מכיסו ודקר את אותו פצע עמוק בידו.

לדברי אחותו של בן השמונה, בשלב זה התקשרו אליה מבית הספר וביקשו לפנות את הילד לטיפול. הילד העיד כי מזכירת בית הספר הניחה חבישה על ידו ולמעשה זהו הטיפול היחידי שקיבל. אחותו של התלמיד הביאה אותו לקופת החולים הסמוכה, שם הוחלט לפנותו בדחיפות לבית החולים.

כאשר הגיע הילד לבית החולים יחד עם אמו, הזדעזעו הרופאים מעומק הפצע. הילד נזקק לתפרים בידו ואושפז למשך יום שלם.

האם טוענת כי בבית החולים נאמר לה כי זה עלול היה להיגמר גרוע בהרבה. "הוא יכול היה לאבד את היד. היה צריך לפנות אותו כמה שיותר מהר ולא להתמהמה". האם טענה כי "בבית הספר לא התייחסו לאירוע ברצינות. המנהל לא פנה אליי ולא עשה כלום". בסופו של דבר, נאמר לאם כי הילד הדוקר הורחק מבית הספר למשך שבוע.
האם טוענת בכעס: "הילד הזה שדקר את בני הוא עבריין. צריך להרחיק אותו מבית הספר לצמיתות. זה עבריין בפוטנציה".

בבית הספר מוריה לא הגיבו לידיעה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]