יום החשיפה התקיים בשיתוף נציגי אגף התקשוב וביוזמתו של אל"מ בועז כווינה, תושב אשדוד ואב של עמית, תלמידת כיתה ח' ממקיף ט'. וכלל הרצאה לימודית שהועברה לתלמידי כיתות י'-י"ב, וכן חשיפת כלים חדשניים והתנסות בסימולטורים של כלל תלמידי ביה"ס (ז'-י"ב).

אל"מ כווינה סקר בפני התלמידים את פעולות חיל התקשוב בסביבה האלקטרו מגנטית וציין את חשיבות החיל ופיתוחיו: "הצבא מבין היום שהטכנולוגיה היא מכפיל כח בשטח הקרב, והוא משקיע הרבה מאוד משאבים לפיתוח אמצעים חדשים ופורצי דרך המהווים שובר שוויון". אל"מ כווינה שתף את התלמידים כי:  "מדינת ישראל נמצאת בחזית הטכנולוגיה בזכות תלמידים כמוכם. חשוב לנו לחשוף את אגף חיל התקשוב לכם התלמידים כדי שבעתיד תוכלו לקחת חלק פעיל בחיל זה".

מנהלת בית הספר, הגב' אתי כהן, ציינה כי בית הספר, בו פועל מרכז הפיסיקה העירוני, משקיע במגמות טכנולוגיות ומקיים שיתופי פעולה עם גופים שונים, ביניהם אגף חיל התקשוב, במטרה לפתח את המגמות ולהוביל את התלמידים להישגים ראויים. "הערך החינוכי-ערכי ביום שכזה הוא משמעותי לכולנו. היכולת של התלמידים להשתלב בחיל התקשוב בעתיד והיכולת לתרום תרומה משמעותית ואיכותית למדינת ישראל, חשובים מעין כמוהם".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]