בעיריית אשדוד החליטו שחצר בית ספר היא מקום מתאים להקים עליו חדר שירותים לטובת ציבור שאינו קשור כלל לבית הספר. היום (ג') הגיעו לבית הספר 'שקמים' באזור ו' טרקטוריסט והחל לחפור בשטח חצר המשחקים, היכן שממוקמת אחת המדשאות. עבור מה? מתברר שלטובת באי בית הכנסת הסמוך שנמצא בשטח בית הספר אך משרת ציבור מתפללים מהסביבה.

בוועד ההורים זועמים וטוענים שאין שום היגיון והצדקה בדבר וכי זה גם לא תואם עימם. "לא נשלים עם זה ואם העירייה לא תחזיר את המצב לקדמותו, נשקול להשבית את הלימודים בבית הספר", אמרה יו"ר ועד ההורים, ריטה וייזמן. גורמים בבית הספר מתחו ביקורת על ההתנהלות של עיריית אשדוד שאיפשרה את העבודות. לדבריהם מדובר בכרסום נוסף בשטח המוסד עבור מטרות שבינן לבין בית הספר אין דבר ולא חצי דבר.

"זה ממש קצת אחרי הכניסה לבית הספר התלמידים והעובדים ייאלצו לעבור על פני השירותים הללו", הוסיפה וייזמן. "אני שומעת שהעירייה שוקלת שתוקם גדר גבוהה סביב המבנה כדי ליצור הפרדה בינם לבין התלמידים. איזו מן צורה יהיה לזה? "חבל שבעירייה לא שאלו ולא עדכנו אותנו לפני כן. אם הם רוצים שירותים שיבנו בתוך המבנה הקיים – למה על חשבון חצר בית הספר?"

אשדוד נט פנה במספר שאלות לעיריית אשדוד, בין השאר נשאלו בעירייה: האם העבודות בוצעו עם היתר בניה? אם כן, מדוע המקום לא שולט ולא נתחם כחוק? ומדוע לבנות חדר שירותים בכניסה למוסד חינוכי, כאשר המקום לא משרת כלל את תלמידי בית הספר?

בינתיים העבודות בשטח הופסקו, אך בועד ההורים דורשים להחזיר את המצב לקדמותו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]