מחלקת גני הילדים במינהל החינוך מקיימת בכל שנה טקס נטיעות בט״ו בשבט. כל שנה, בעצה אחת עם עובדי אגף הנטיעות, יוצאים ילדי הגנים ונוטעים שתילים בפארקים ובגנים העירוניים, ובכל פעם נבחר מקום אחר בעיר. השנה בחרו כ-30 גנים לקיים את טקס הנטיעות ופעילות מוזיקלית בגן הלפרין ברובע ו'.

גב׳ תקוה ברם, מנהלת המחלקה, מציינת כי כל הגנים בעיר קיימו פעילות לט"ו בשבט. הגנים ברובע ו' התכנסו כאמור בגן הלפרין, לאחר שעובדי אגף הנטיעות הכינו להם את בורות השתילה, ואילו יתר הגנים בצעו פעילות בחצרות הגנים שלהם. "בכל אזור מארח גן מסוים כמה מהגנים הסמוכים אליו ועורכים פעילות משותפת בחצר הגן" אומרים במחלקת גני הילדים ומציינים כי בהמשך הם עורכים את סדר ט״ו בשבט ומחלקים לילדים שקית ובה פירות יבשים.

גם הפעילות בגן הלפרין התאפיינה באווירה חגיגית ולבד מביצוע הנטיעות עצמן, הופעלו הילדים ע"י המורה למוסיקה ופצחו בשירה וריקודים. על הבמה הופיעה חבורת זמר ומקהלת ילדי הגן, נשאו ברכות כמובן ודברו בענייני היום ולבסוף כאמור רקדו הילדים במעגלים, כשעל ראשיהם זרים שהכינו בגן.

בתמונות: פעילות הילדים בגן ומופע חבורת הזמר על הבמה

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]