היוזמה המיוחדת מלמדת כי בחודש הבא, 5.2.13, יתקיים בביה"ס רעים הפנינג לכל ילדי הרובע והעיר, בו ימכרו תחפושות משומשות במחיר סמלי של 5 שקלים בלבד!

כל ההכנסות תרומה לקהילה.

 היוזמה: החל מהשבוע הקרוב ייאספו תחפושות מהתלמידים בכל מוסדות החינוך וגני הילדים ברובע ד', וזאת כמגמה לעורר מודעות לנושא השמירה על הסביבה ולנושא צרכנות נבונה בפרט. "לפרויקט ייחודי זה שותפים בתי הספר ארזים, מרו"ם ושחר, וגני הילדים מכמורת, משקפת ומפרשית" אומרת גב' רינה מגן ומציינת כי את הפרויקט ילוו בית ספר רעים, ראש מינהלת הרובע מר ישראל חזות,  איגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד-חבל יבנה ותאגיד המיחזור "אל"ה".

הורים בבית הספר רעים, בניהולה של גב' רונית אינהורן, מברכים כמובן על היוזמה: "ביה"ס רעים חרט על דגלו את נושא הקיימות ואיכות הסביבה. אנו גאים בקהילת ההורים של בית הספר הרואים עצמם חלק בלתי נפרד מהעשייה והפעילות החינוכית ויחד עם כל תלמידי הרובע נחגוג השנה פורים ירוק ושמח". 

ד"ר ענת רוזן מנכ"ל האיגוד מברכת את השותפים לעשייה ומציינת כי "צרכנות נבונה וחסכנית היא החוליה הראשונה בדרך לצמצום כמויות הפסולת והשמירה על משאבי הטבע ולאחריה היא השימוש החוזר. אני שמחה לראות איך שתי חוליות חשובות אלו מקבלות ביטוי בהפנינג פורים ירוק ומקווה כי בשנה הבאה נוכל להרחיב את המיזם לכל חלקי העיר ומרחב האיגוד".

כל ילדי העיר מוזמנים כמובן לקחת חלק בהפנינג אשר יכלול הופעות, סדנאות וסרטים אקולוגיים ולהגיע עם בקבוק פלסטיק משומש כ"כרטיס כניסה" להפנינג אשר יערך ב-5.2.13 בין השעות 16:00-19:00.

כל משתתפי היריד יקבלו את מדבקת הפורים הירוק ויוכלו להתגאות בכך שתרמו לשמירה על הסביבה. תחפושות ואביזרים שאינם בשימוש ניתן להעביר ישירות לכל אחד ממוסדות החינוך ברובע ד' הרשומים מעלה, או ישירות לביה"ס רעים.

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]