אל ארון הגביעים והפרסים של מפתן אשדוד אפשר יהיה להוסיף כעת פרס נוסף - פרס מפתן מצטיין לתלמיד דוד מזרחי. פרס זה הוענק השנה לשני תלמידי מפתן בישראל, מתוך מסגרת של כ-30 מפתנים הפועלים בישראל ובהם מאות ואלפי תלמידים, כאשר הנציג האשדודי נבחר לקבלת הפרס הארצי.

מאחורי מפעל הפרסים עומדת קרן סביל לקידום המפתנים בישראל וועדת הפרס מצאה אתדוד מזרחיכחניך מצטיין מכל המועמדים לפרס. בנימוקי וועדת הפרס נכתב כי ״הפרס ניתן לדוד על הישגים משמעותיים והתגברות על קשיים לקראת היותו בוגר אחראי המשמש מודל לחניכי המפתן כולו. על הישגיו המרשימים בלימודים העיוניים ובסדנה המקצועית ועל היותו מופת להתנדבות ונתינה למען הקהילה".

מנהל בית הספר מר משה אפרים מציין לשבח את פעילותו של מזרחי ואת הצטיינותו בלימודים ובחברה. ״אנחנו גאים בצוות החינוכי של בית הספר ובתלמידים שלנו ואנו שמחים על כל זכיה ובמיוחד כזאת המציבה את התלמידים שלנו בראש סולם המצטיינים״ אמר והוסיף כי "דוד עצמו עבר כברת דרך ארוכה ובסופה הגיע להישגים המרשימים שבזכותם זכה לפרס".  

הפרס הוענק בכנס חגיגי שהתקיים באולם הכנסים בקיבוץ שפיים, במעמד מנהלי מפתנים, מפקחי משרד החינוך ומשרד הרווחה וקהל משתתפים רב אשר גדש את האולם ולא פסק מלהריע לזוכים.

למפתן אשדוד יש מאגר גדול של פרסים ותעודות הוקרה והוא נחשב לאחד המצטיינים במפתני ישראל. הראיה: פרס מפתן מצטיין מונח אחר כבוד בארון הזכיות – לתפארת מפתן אשדוד ולתפארת העיר.

החניך עצמו, דוד מזרחי, היה נרגש במהלך הטכס ורק בקושי הצליח להביע את תודתו למנהל ולצוות בית הספר על כל העזרה והליווי החם, להם הוא וחבריו זוכים במהלך כל השנה ש"בזכותם הגעתי למעמד הזה" אמר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]