שנה וברכותיה: שנת 2012 תסתיים בשבוע הבא, ובינתיים יש בצה"ל לוחמים שזוכרים את תמיכת האשדודים במהלך מבצע "עמוד ענן". חברי תנועת "אשדודים" שמחו לקבל השבוע מכתב יוצא דופן מפלוגה ביחידה של הנדסה קרבית שקיבלו תרומות במהלך המבצע והחליטו להודות במכתב מרגש: תיקי וינר, חברת "אשדודים" שיזמה את התרומה ללוחמים ועוסקת בסיוע לחיילים כבר מעל 6 שנים מספרת:


"בתקופת המבצע קיבלנו פניות שישנם חיילים שנמצאים סביב הרצועה והם זקוקים לבגדים חמים ומוצרי הגיינה, אז הרכבתי עבורם חבילות והעברתי את זה ליחידות השונות. 

חיילי גדוד הצמ"ה(ציוד מכני הנדסי) של חיל ההנדסה שקיבלו את התרומה הודו לחברי התנועה וכתבו: "פלוגת 'אבירי הפלדה' קיימת מזה 10 שנים ועוסקת בפעילות מבצעית חוצת גדר , במבצע 'עמוד ענן' קיבלנו את תרומתכם הנדיבה, ושמחנו לדעת שדברים מסוג זה מייחדים את מדינתנו במיוחד בעיתות לחימה. חימם את ליבנו לדעת שאנשים החיים בצל איום הרקטות- כשתפקידינו להגן עליהם- מוקירים לנו תודה ונרתמים למעננו.

 

יניב קקון, מוביל אשדוד וסרן במילואים בעצמו, מוסיף כי "חלק מתפיסת 'אשדודים' היא ליצור עיר טובה יותר, כחלק חברה ישראלית טובה יותר. הסיוע המבורך לחיילנו, שמגינים עלינו בכל עת- הוא חלק מאותה תפיסה.

תנועת "אשדודים" ממשיכה לתרום לחיילים. למעוניינים לתרום ציוד לחיילים או מי שמכיר חייל או חיילת שזקוקים לעזרה,

תיקי וינר: 0576465200

"אשדודים" היא תנועה חברתית – פוליטית אשר פתוחה לקבלת חברים חדשים שיהיו שותפים בפעילויות השונות ובעיצוב התנועה והעיר. אם ברצונכם להצטרף לאשדודים –

ניתן לחייג ל-0522573978, לחפש "תנועת אשדודים" בפייסבוק,  למלא את פרטיכם/ן באתר: www.ashdodim.org

 

לפרטים נוספים:
נאור ביטון, דובר - 052-4322255     
     יניב קקון- 050-7868567

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]