בארוע, שהתקיים ב"אשכול פיס" התקיים יריד תעסוקה לאנשים עם צרכים מיוחדים, מחרוזת שירים של חבורת הזמר "שווים", המשלבת נוער רגיל עם נוער עם צרכים מיוחדים, הרצאה של נועם גדליהו, מנהל תחום קשרי קהילה ברשת "ארומה" והצגנה "תפור עלינו" בנושא תעסוקה של אנשים עם צרכים מיוחדים.

במהלך שבוע החשיפה התקיימו עשרות ארועים בבתי הספר השונים ברחבי העיר, שעוררו את המודעות ועודדו את הסובלנות שיש לגלות כלפי השונה. בסיום שבוע החשיפה הופיעו חבורות הזמר לפני תלמידי ביה"ס מקיף ח'. חבורת הזמר "שווים", בניהולם של יעקב ואורלי בן שבת, מורכבת מתלמידי בתי הספר עלומים ומעלות וכן תלמידים מבתי הספר התיכונים השונים בעיר. במקביל, בביה"ס התקיימה במתנ"ס ספרא שברובע י"ב פעילות מיוחדת שבמהלכה שיתפו פעולה תלמידים מיוחדים המשולבים בביה"ס מקיף ט' עם שאר התלמידים בנגינה על דרבוקות. חווית השיתוף והשוויון ביו האוכלוסיות השונות ריגשו את כל הנוכחים ותרמו במידה ניכרת להכרת וקבל האחר והשונה בחברה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]