מארגני התחרות מעידים כי השנה, מעבר לכל שנה, נושאי התחרות ורמת הנאומים של התלמידים היו גבוהים במיוחד וכי הקהל, הבנוי כבכל שנה ממכובדי העיר ותושבי העיר וסביבתה, ישב מרותק.

 
יורם שובל, ממארגני התחרות: 
"אני מברך את בית הספר הזוכה ומחזיק הגביע הנודד מקיף ד' ואת זוכי התחרות; במקום ראשון: לירון סמרה ממקיף ד' שנאם על ביצי חופש, במקום שני: נועה גיל ממקיף ז' שנאמה על אנורקסיה ובמקום שלישי: אדיר בן שימול ממקיף ט' שנאם על הדרת נשים, כל הכבוד על הרמה הגבוהה והרצינות, כן ירבו. ברצוני להודות לכל העוסקים במלאכה לקראת ערב זה, לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, לגברת חנה שובל, מנהלת המועצה לישראל יפה באשדוד על ניהול התחרות, לגברת אילנה בן לולו, מנהלת המחלקה ליוזמות חינוכיות בעיריית אשדוד, לאדריכל רפי דנקנר, על היותו הכוח המניע לתחרות, ליאנינה קודליק, מנהל המחלקה לפסנתר באקדמא ולריקרדו פוטורנסקי מנהל אקדמא, ליצחק ביטו ואהרון אניג'ר על ארגון הבמה וליניב קקון ולחברי הפורום לחינוך וקהילה על השיפוט בתחרות."
 
"השנה, ממשיך יורם ואומר, בחרנו בחברי הפורום לחינוך וקהילה כחברי ועדת השיפוט, הן מפאת רצוננו להכניס רוח חדשה וצעירה לתחרות והן מפאת הדוגמא האישית המאפיינת את חברי הפורום כלפי בני הנוער וכלל הקהילה, זאת היות והפורום הוא קבוצה חברתית קהילתית אשר מעוררת את הרשויות והפרטים ומעודדת התנדבות ויוזמה של אזרחים רבים ככל האפשר להיות מעורבים בקהילה, להיות הקהילה- לקחת אחריות היות ולדעתנו בחברה דמוקרטית לכל אחד ואחת מהאוכלוסייה יכול להיות תפקיד כל שהוא בנושא ה"תחזוקה" של הקהילה ובחירת כיווני התפתחותה."
 
יו"ר חבר השופטים, ממייסדי הפורום לחינוך וקהילה, המשורר יניב קקון: "עוצמת הערב הזה טמונה בברק בעיניים ובתשוקה של המתמודדים. מדובר בבני נוער אשר בחרו לטפל בנושאים חברתיים מרתקים תוך הפגנת יכולות רטוריות מרשימות ובגרות נפשית. כולם היו טובים מאוד והבחירה היתה מורכבת, דבר המעיד על טיב התהליך, ישר כוח לכל העוסקים במלאכה וכן ירבו פעילויות מסוג זה."
 
פרסים:

בערב זה הוענקו פרסים בסכום כולל של 9,000 ש"ח באדיבות חברת אגן כימיקלים ועיריית אשדוד.
 
מקום שלישי:
התלמיד 500 ש"ח, בית הספר 1,000 ש"ח
מקום שני:
התלמיד 1,000 ש"ח, בית הספר 2,000 ש"ח
מקום ראשון:
התלמיד 1,500 ש"ח, בית הספר 3,000 ש"ח

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]