בשיחתה טלפון נרגשת הודיעה מנכ"לית משרד החינוך למנהל בית הספר היסודי הממ"ד "חזון יעקב" על זכייתו של ביה"ס בפרס החינוך הארצי, וברכה אותו ואת צוותו החינוכי על פועלם וכברת הדרך שבית הספר עשה בשנים האחרונות.

יצחק כרמי, מנהל ביה"ס הנרגש עדכן את צוות ביה"ס בדבר הזכייה וכן את אריה מימון, ראש מינהל החינוך, ומרטין עובדיה, מנהלת אגף החטיבה הצעירה.

בפרס החינוך הגופני המחוזי זכה בית הספר חופית מאשדוד . הזכייה הינה חשובה מאוד ומהווה הכרה בהשקעה הכוללת בנושא אורח חיים בריא בכל בתי הספר בעיר. בית הספר ייצג את המחוז בגמר הארצי . רונית זוהר, מנהלת בית הספר מיום הקמתו ,זוכה להערכה רבה על פועלה החינוכי ופרס זה משקף את העשייה היסודית בתחום שהוכר כנושא מוביל הן במשרד החינוך והן באשדוד כחלק מהחזון עירוני המקדם אורח חיים בריא.

אריה מימון, ראש מינהל החינוך, פנה השבוע בכתב לכל העוסקים בחינוך בעיר, וציין בעקבות הזכיות האחרונות: "מדובר  בהישגים גדולים  וחשובים לכלל העוסקים במלאכה בעיר אשדוד אני מבקש להוקיר ולברך את מנהלי ביה"ס חזון יעקב ובית הספר חופית , המורים ועובדי המינהל על העשייה הברוכה אשר הביאה להישג חשוב זה".

ראש העיר,ד"ר יחיאל לסרי ומר יהודה פרנקל הממונים על החינוך הביעו סיפוק רב לאור התוצאות. "אלה הישגיים נוספים ומרשימים במסגרת הישגי הרשות בשנים האחרונות בתחום   החינוך, בפרט ברמה הארצית והבינלאומית. אשדוד, מוכיחה שוב כי היא שייכת לצמרת הרשויות המקומיות בארץ וכמובילה בתחום החינוכי".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]