האם ממקיף ג' באשדוד יבוא פרס הנובל בכימיה הבא של מדינת ישראל? בינתיים ממשיכים בבית הספר בעשיית חיל בכימיה ברמה הארצית. 

יצוין כי בית הספר השתתף מספר שנים באולימפיאדת ה"כימיאדה" ובמהלכן זכה במקומות מכובדים. בביה"ס לומדים כימיה החל מכיתה ז' ועד יב' בכיתות מדעיות, בכיתת מחוננים ובכיתת העתודה המדעית-טכנולוגית.

במכתב שנשלח למנהלת בית הספר מהטכניון, מארגן תחרות ה"כימיאדה", צוין כי "מאות בתי ספר מכל רחבי הארץ השתתפו בתחרות זו. בעידודכם בעידוד המורות לכימיה, הגב' רגינה שרייבר והגב' מיכל קאופמן בית הספר בלט בכמות המשתתפים והישגי התלמידים שעלו לשלבים הסופיים של התחרות". בטקס יוענקו מכתבי הערכה גם לשתי המורות הללו, המובילות את לימודי הכימיה בביה"ס.  

מנהלת מחוז הדרום במשרד החינוך, עמירה חיים, ציינה כי "משרד החינוך משקיע רבות בעידוד לימודי המדעים ובלימודי הפיזיקה והכימיה בפרט. בית הספר מקיף ג' באשדוד מוביל תלמידים בתחומי המדעים בהצלחה ועל פי נתוניו אני מקווה כי לא רחוק היום בו תזכה מדינת ישראל לייצוג מכובד ולפרס נובל נוסף בכימיה, אשר מקורותיו במחוז הדרום".

כאן המקום לציין שבוגרי מקיף ג' זוכים להביא כבוד לאשדוד. דוגמא אחת הוא סרן אליעד, טייס בחיל האוויר, בוגר מקיף ג' באשדוד, שסיים קורס טיס מספר 161 של חיל האוויר.

טקס הענקת התעודה יתקיים בתאריך 22.03.12 בפקולטה לכימיה שבטכניון חיפה. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]