דביר מדריכת משצ"ים  המלווה את כל הטיולים השכבתיים משכבה ז' ועד י"ב, סיורים שכבתיים וימים מרוכזים לאורך השנה ובחופשת הקיץ. כמו כן דביר הינה שחקנית כדור יד המאמינה בערכה של פעילות ספורטיבית כאמצעי בצמצום ממדי האלימות ובנוסף פעילה דביר בהתלהבות ובדבקות המאפיינים אותה גם בתנועת "אחריי". כמדריכת משצ"ים דביר מנחה פעילויות בהכרת הארץ ומקרבת את תלמידי ביה"ס לנופי הארץ, לטבע ולסביבה,  דביר תלמידה מצטיינת ובפעילותה הענפה מהווה מופת לאיכותיות בלתי מתפשרת וערכיות נשגבה.
 

גב' שילה כהן, רכזת חינוך חברתי במקיף ו', מספרת לנו כי "דביר, כמדריכת מש"צים, מלווה את כל הטיולים והסיורים השכבתיים של בית הספר, במהלך כל השנה ובחופשות הקיץ. דביר מנחה פעילויות בהכרת הארץ ומקרבת את תלמידי ביה"ס לנופי הארץ, לטבע ולסביבה. בנוסף, כמי שמאמינה בערכה של פעילות ספורטיבית כאמצעי לצמצום ממדי האלימות, היא משמשת כמדריכה  בכדוריד".

חבריה מספרים לנו שדביר גם מכהנת בתפקיד החשוב ביותר של תלמידי בית הספר, "היא  מכהנת כיו"ר הנהגת התלמידים במקיף ופעילה בהתלהבות  ובדבקות  רבה  גם  בפרויקט הכנה לצה"ל, מטעם תנועת  "אחריי".

על כך אומרים בבית הספר: "דביר מהווה ללא ספק דוגמא ומופת לאיכותיות בלתי  מתפשרת ולמודל חיקוי ערכי עבור בנות רבות בטרם גיוסן לצה"ל! "

 אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]